Forum

Forum

LED panely 24VDC pr...
 
Notifications
Clear all

LED panely 24VDC pro PWM řízení

107 Posts
22 Users
6 Likes
12 K Views
(@kuliss9)
Eminent Member
Joined: 4 years ago
Posts: 28
 

Ahoj, rád bych se zeptal jelikož marně hledám. Jsou i jiné možnosti osvětlení od tohoto výrobce? Rád bych osadil dům předsazenými světly 12V/24V tohoto stylu:

H4da0a1b85d5d43adaa0d4a4bf8ccc74dw
H0f7f60c2e093491aae7024ebe1336740v
Hf2c50b17a7da43d6ae0c7a6f9c4616cd8
H5b61a8d5c496449cb41ebbb2478253f0a

 


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Je to zakázková výroba, takže vyrobit cokoliv není problém. Ale než jsem našel dva výrobce, kteří dodají produkt v nějaké kvalitě, tak mi to trvalo rok a stálo nemalé prostředky. Takže pokud jich nechceš stovky kusů, tak jdi raději cestou DALI. Ono to ve výsledku není drahé řešení. Když si uvědomím kolik času s lidma strávím nad plánováním kabeláže pro osvětlení, kolik je tam nakonec změn, tak je DALI zlaté.


   
Kuliss9 reacted
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

Moc panelů jsme dohromady nedali. Hodně jste měnili ještě v průběhu času množství. Tak nevím, mám to zkusit objednat? Rozměru 225mm je jen 26 kusů. Děsím se toho, jaké množství bude po té, co zašlu zálohové faktury.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 
Posted by: @cybermole

Moc panelů jsme dohromady nedali. Hodně jste měnili ještě v průběhu času množství. Tak nevím, mám to zkusit objednat? Rozměru 225mm je jen 26 kusů. Děsím se toho, jaké množství bude po té, co zašlu zálohové faktury.

...to by byla skoda, sakra ja ty svetla potrebuju. Kdyby to pomohlo, tak par ks jeste prihodim navrch 🙂


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 
Posted by: @cybermole

Moc panelů jsme dohromady nedali. Hodně jste měnili ještě v průběhu času množství. Tak nevím, mám to zkusit objednat? Rozměru 225mm je jen 26 kusů. Děsím se toho, jaké množství bude po té, co zašlu zálohové faktury.

Zdravím, nám by se zase nejvíc líbily ty čtverce. Ale do těch se asi nikomu moc nechce. Je nějaké uzávěrkové datum pro objednávky?

A ještě jeden dotaz. Zkoušel to někdo řídit levnými DMX dekodéry z číny?

https://www.aliexpress.com/item/32913271475.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.138e4c4dyW82M7

 


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@cybermole

Ehm no já též docela dost na ty světla spoléhám, trošku mě mrzí, že těch větších světel se sešlo tak málo, otázkou je zda by nám udělali takovýto počet světel, když jich není 50? Pokud ne musel bych přihodit o něco víc na ty menší světla.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@skybor s hranatymi je pry vice prace pri osazovani, aby byly v linii... mozna se nekdo vyjadri lepe

ten levny modul myslim pouziva @smotek7. Ja mam 3é kanalove PCB a v pohode


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
Topic starter  

@skybor hranatá moc nejedou, každej to chtěl a pak většina byla ráda, za kulatá, ono ikdyž to dělá člověk laserem, tak je s tím hrozné sraní a u světel v linii je pak vidět každý křivý mm

@kotrmelec asi není problém vyrobit světla, když by byl větší počet kusů, v minulé objednávce jich bylo asi 300 celkem, tam už byla nějaká lepší vyjednávací pozice, ale když budu objednávat 100 světel a budu chtít tři druhy, tak to moc nedopadne

uzávěrka není stanovena, ale osobně si myslím, že bychom to měli objednat nejpozději do půlky prosince, aby se dalo stihnout odeslání ještě před spring festivalem v Číně

 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ja zrovna mam hranate a nelituju.

I na reku jsem chtel ty hezci vydechy (nastavitelne hranate) a ne ty skarede kulate. 

Srani s tim asi trochu vice je, ale zas takove drama to neni. Stejne pokud mate v mistnosti svetel vice, tak musite spravne odmerit rastr pro svetla a je jedno jestli hranata nebo kulata.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

@skybor ohledně řízení světel tak budu používat již zde několikrát omýlaný controller z aliku - https://www.aliexpress.com/item/1903373011.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4ddb4c4du2qVXt  

doma na stole zatím bez problému i s těmito světly od @cybermole.

Já osobně jdu do kulatých protože se mi prostě jen víc líbí, a nepřemejšlel jsem nad instalací tolik, rastr se musí přizpůsobit, nicméně není to tak hrozné, jelikož světlo jako takové nad sdk nevystupuje je fakt tenoučký a díky tomu stačí nad rastr dostat jen kabel s případným controllerem, někdo má i přímo zdroj u světla záleží jak to má kdo namyšleno, já osobně budu mít nad sdk u světel controllery kvůli úspoře místa v rozvaděči, ale v rozvaděči budu mít zdroje,

@cybermole Co se týče objednávky, tak jsem se díval, že tam ještě přihodil něco sentom a tak je aktuálně 36 kusů pro 225mm kulatou verzi a 110 pro 170mm verzi. Pokud by tedy nebylo dost kusů pro tu větší verzi tak bych klidně mou objednávku operativně předělal na větší variantu abychom toho počtu dosáhli aby se vyrobila jak větší tak malá verze světel.  Záleží ale na tom, zda by někdo necukl před objednávkou. Pak bych naopak třeba musel přehodit na tu menší variantu.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Nemyslel jsem sdk rastr, ale rastr svetel. Dejme tomu, ze mas ve velke mistnosti 6 svetel, takze je chces do pravidelneho tvaru. Takze 3 musis mit v lajne, musis dodzet prave uhly obrazce, ktery svetla tvori atd. Za me stejna prace jako s hranatymi.


   
ReplyQuote
(@kotrmelec)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 58
 

Ach takto 🙂  no já na některých místech přizpůsoboval i rastr pro tyto účely abych tam neměl žádné překážky už jen kvůli vzduchotechnice, jelikož mám třeba výdech vzduchotechniky ve stejné linii jako světla apod. Ale ano máš pravdu naplánovat to aby to nějak vypadalo a vše lícovalo a bylo vše symetrické nebyla žádná sranda a je ejdno asi zda se jedná o hranatá nebo kulatá světla, nicméně u hranatých si asi musel člověk dát většího majzla tipuju ale těžko soudit.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 
Posted by: @kotrmelec

Ach takto 🙂  no já na některých místech přizpůsoboval i rastr pro tyto účely abych tam neměl žádné překážky už jen kvůli vzduchotechnice, jelikož mám třeba výdech vzduchotechniky ve stejné linii jako světla apod. Ale ano máš pravdu naplánovat to aby to nějak vypadalo a vše lícovalo a bylo vše symetrické nebyla žádná sranda a je ejdno asi zda se jedná o hranatá nebo kulatá světla, nicméně u hranatých si asi musel člověk dát většího majzla tipuju ale těžko soudit.

ladit 8ks hranatych v mistnposti by muselo byt jedno velke peklo! 😀


   
ReplyQuote
skybor
(@skybor)
Trusted Member
Joined: 3 years ago
Posts: 74
 

Z toho usazení hranatých bych strach neměl. My to máme na "chatu" =  malé místnosti = max 4 světla v jedné. Ale když všichni berete kulaté, tak se přidám a uvidíme. Když se nám nebudou líbit, tak koupím tyto

https://www.ledsviti.cz/bily-vestavny-led-panel-175-x-175mm-12w-tepla-bila-2700k/

a zkusím z toho udělát nějaké mutanty 😀 


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@richard @skybor , nepouzivam ten s linku ,ale iskydance D24, ten je tusim do 3A na kanal.


   
ReplyQuote
Page 2 / 8
Share: