Forum

Forum

Kamado Joe iKamand ...
 
Notifications
Clear all

Kamado Joe iKamand - nefunguje

3 Posts
2 Users
0 Likes
309 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Cau,

nevim kdo vsechno jste nakonec kupoval na zaklade me recenze i iKamand, ale mam prosbu.

Ti z Vas co ho maji, muzete prosim vyzkouset, ze vam jede? Chtel jsem dneska delat roastbeef a iKamand se proste ani zaboha nechce pripojit k tomu jejich dementnimu cloudu.

Zkusil sem ho komplet znova parovat, zkusil sem i nejaky hloupy router a primitivni heslo, kdyby to nahodou bylo UniFi, ale proste nic.

V unifi mi to hlasi nejakou divnou hlasku, ze zarizeni se nepovedlo spojit s DNS. Takze sem zkousel ruzne DNS servery vcetne googlu 8.8.8.8 ale porad to stejne (nepomaha ani jiny router).

Musim rict, ze tak jak je Kamado Joe paradni gril,tak tenhle kram je fakt peklo.

Uz koukam na netu, ze jsou i nejake alternativni zarizeni:

- https://www.bbqeurope.com/product-category/accessories/fireboard/

- https://www.flameboss.com/product/flame-boss-400-wifi-smoker-controller/

s podporou KamadoJoe, jen se musim podivat, jestli to je bez cloudu nebo opet s.

Pripadne by to chtelo alternativni firmware co by dal z iKamandu pryc cely cloud a nechal to ridit nejak lokalne.

Nemate nekdo nejake tipy? A pls, pokud muzete, vyzkousejte mi ze jede ten Vas a dejte mi vedet.

Dik


   
Quote
(@kimot)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 80
 

Nebojte - nejste v tom sám  :o)

grill upgrade

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
Topic starter  

Ale to nejsou iKamandy ne?

Kazdopadne mi to stale nefunguje, prodejce mi rekl, ze se to vlastne bezne stava, ze mam tyden dva vydrzet a oni to asi opravi. LOL

Jedine na co sem prisel, ze ten smejd jde ovladat i primo pres direct-wifi, takze sice je to opruz, ale aspon to jde pouzit.

Jeste tomu chvili dam, ale asi to stejne nakonec dopadne tak, ze koupim ten Fireboard. Ten ma prime ovladani na panelu, bluetooth i wifi a vsichni pisou, ze to funguje uplne nadherne


   
ReplyQuote
Share: