X
Forum

Forum

Držák na tablet na ...
 
Notifications
Clear all

Držák na tablet na zeď

58 Posts
22 Users
2 Likes
14.6 K Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Takto vypadá ten můj na ipad, zatím bez nerezového rámečku. S rámečkem by to kamarád dělal asi za 2tis kč. Já na to nemám čas 🙂

Ipad

 


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

3D tiskárnu nemám :-(, takže jsem objednával z ebay toto (teda za hrozný peníze na kousek plastu), ale musím říct že je to dobrý. Řeší to právě různý tloušťky tabletů a pokaždý ho ty plastový packy docela dobře přitláčí aby se nehýbal.

Ještě sháním na Ali nějaký malinký micro usb (nechi jabko) kabel, aby to nebylo moc velký. Zatím jsem na zkoušku objednal tyto.


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Upřímně, 3D tisk stojí prd, to co jsem vytiskl se tisklo cca 5h, to mám v elektrice někde k 2Kč, filament cca 15Kč. Nejhorší je na tom asi práce a možná opotřebení tiskárny. To jen pro info. Kdybych měl čas, klidně Vám nabídnu tisk, ale ten bohužel nemám, nicméně zkuste se poptat v okolí, tiskárnu má kdekdo. 

 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 
05AF1A78 3177 4710 BF1E BC0D5E2B6EF5

 Ó jak prosté a funkční jen se v tom iPad mini troch mele ale za ty peníze ?!?!

30634306 D720 4902 A3CC EBAE95A8634C

 


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

@dalibor - moje řeč, vypadá to super oproti jiným držákům a za nesmysl. Btw tos tiskl to mé STL nebo z Thingiverse (pče to je menší)? Jak máš vyřešené nabíjení? 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

@Daver jo to tvoje STL pokusně z PLA ještě zkusím jiný materiál. kabel mám s iphoním štekrem na 90   stupňů zalomeným v šuplíku ještě zkusím vymyslet záda z překližky vypálená na laseru s nějakým obrázkem a průchodem na ten štekr. Jen by to muselo být samozřejmě na svislo 


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

@dalibor - kdybys potřeboval, tak ti můžu poslat DWG a můžeš si to upravit (třeba otvor na nabíječku, zmenšit si to můžeš ve sliceru asi). Myslím že PLA plně dostačuje. 


   
ReplyQuote
Daver
(@daver)
Estimable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 179
 

Já jsem spokojenej, na tom černém tabletu ty držáky nejsou ani rozeznatelné, drží to parádně a nestálo to ani za řeč 🙂

image

   
ReplyQuote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

Ja kdyz jsem hledal jaky budu pouzivat domovni videotelefon, tak jsem objevil Dahua android monitor, ktery ma POE a lze ho pripevnit na stenu. Jako alternativa k iPadu se mi to libi


   
VitaDDD reacted
ReplyQuote
 mrl
(@mrl)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 12
 

další varianta 

https://www.businesscom.cz/detail/721/akuvox-c317s-smart-android-indoor-monitor-10.html

Android, POE napájení, včetně držáku na zeď

 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Docela dardy, kdyz clovek vezme, ze na ovladani Loxone na zdi staci nejlevnejsi (nebo dosluhujici) tablet.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
 

Úplně stačí toto


   
ReplyQuote
(@kuliss9)
Eminent Member
Joined: 4 years ago
Posts: 28
 

Já toto nakonec vyřešil objednávkou Amazon Kindle Fire HD 10 v akci Black Friday za 87euro. Tím jak se pomalu dostáváme k realizaci tak hledám vhodný držák na stěnu a zjišťuji, že jsem sice koupil levně tablet, ale držák bude problém. Chtěl bych to nějak opravdu pevně na stěnu bez viditelné kabeláže.

 

Amazon nabízí např. toto: https://www.amazon.com/Mount-Amazon-Tablet-Ribbon-Charging/dp/B082VHYQ48?th=1. Bohužel však bez možnosti doručení do ČR a Německý amazon držák v nabídce nemá.

 


   
ReplyQuote
(@kully)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 80
 

Tady 7" verze a za dobry peniz. Neni potreba resit drzak, nabijecku atd. POE, Android, pripevneni na zed. Cinan ma i 10" verzi


   
ReplyQuote
jimyjims
(@jimyjims)
Trusted Member
Joined: 4 years ago
Posts: 97
 

@kully pujde na to Loxone aplikace? 


   
ReplyQuote
Page 3 / 4
Share: