X
Forum

Forum

Alarm Jablotron neb...
 
Notifications
Clear all

Alarm Jablotron nebo Paradox

184 Posts
32 Users
15 Likes
46.5 K Views
(@patrick)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 60
 

@vary Ten Heart beat máš jen, aby si zjistil, že tě běží komunikace po 485, nebo to má i nějaký jiný hlubší smysl? Stane se ti někdy, že tě nepřijde povel, nebo že se ti nějaké zprávy srazí?


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

jak jsem psal dříve, ja to reálně nikde už nepoužívám, ale bylo to z důvodu, kdyby vypadla celá komunikace, něco se stalo, tak abych to zjistil


   
ReplyQuote
(@patrick)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 60
 

@aleq On jde poslat STATE i bez PINu. Funguje to stejně jako přes klávesnici, když zadáš PIN, tak zrušíš poplach. V tom Configu od Dády to je hezky vidět. 


   
Aleq reacted
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

presne tak 🙂 takto by to mel mit kazdy udelany, když už to chce mít takto.

 

 


   
Aleq reacted
ReplyQuote
(@tlarys)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

@kobra23 Máš ještě ty požární čidla SD-283ST? Možná bych měl zájem. Díky


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
Topic starter  

Ne


   
ReplyQuote
(@tlarys)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

Zdar chlapi. Mám jeden teoretický dotaz. Už jste někdo zkoušeli propojit NFC klávesnici Loxone s Paradoxem popř. jiným alarmem. Myslím ve smyslu Zastřežit / odstřežit. To by jít asi mělo poměrně jednoduše, ať už kódem nebo nebo NFC ne?

 

Díky


   
ReplyQuote
 kmil
(@kmil)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

Zdravím.

Lze už nějak u Jablotron 100+ řady, směrovat snímky z verifikační kamery jinam než na Jablotron? Existuje nějaký img server místo zrušeného img servru Jablotronu? Nechci nic placeného. Platit 96Kč měsíčně za dohledovou službu, abych mohl mít tu jejich aplikaci fakt nemusím. Sice mohu kouknout přes program J-link, ale to mohu jen z domu. Potřeboval bych něco do Android telefonu.....?


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

jlink jde i vzdalene ne ? Já tedy používám jen Flink. Každopádně urcite to nepujde, bylo by to jiste mimo certifikaci. Obecne pokud si nekdo neplatí tech 96kc/mesic, tak toho cloveka ani nechci resit. Vetsinu ustreden (treba 60+-) máme primo nasdilenou na firemni ucet, aby se dalo vyresit plno problémů, které nejdou vyresit pres flink. 


   
ReplyQuote
 kmil
(@kmil)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

Pardon, napsal jsem to neuplně. Myslel jsem, že koukám vzdaleně z domu přes J-link na alarm, který je na chalupě.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Ok ok, každopádně nemá to řešení. (jedine myslim nahrat do ustredny stary flink, ktery to podporuje)


   
ReplyQuote
 kmil
(@kmil)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

Zdravím, měl bych prosbu a zároveň dotaz. Mám na domku ústřednu Jablotron JA-103KY (gsm modul JA-194Y) a následující problém. Co se týče střežení, alarmů, příchod, odchod, to je vše OK, ale někdy se mi stává při dálkovém přístupu F-Link či J-link, že mi to napíše chyba spojení, dnes konktrétně při alarmu jsem se nemohl dálkově připojit opakovaně asi 5minut. Kvalita signálu gsm modulu je 100procent. SIM karta vlastní. A také to dřív bylo vyjímečné, to že se nešlo spojit a teď naopak se spíše vyjímečně povede připojit. Ano, mohla být porucha u operátora GSM, ale dělá to někdy i při připojení přes usb přímo k notebooku. To se vždy hned objeví nová ext. jednotka v PC jak má, ale při spojení F-Link napíše "chyba komunikace s ústřednou". Někdy to se spojí hned, někdy napodruhé a jednou to také nešlo alespoň pár minut. Firmware ústředny je nejnovější.

Ještě pro doplnění, pokud se nejde dálkově připojit - nejde se ani na ústřednu dovolat.

 

Předem díky za rady, pokud se s tím už někdo setkal.

Milan.

This post was modified 3 years ago by kmil

   
ReplyQuote
 kmil
(@kmil)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
 

Vyřešeno......


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Poděl se o řešení, může se to někomu hodit...


   
ReplyQuote
 Maja
(@maja19)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 26
 

Mohu se zeptat na komunikaci Jablotronu 107KRY s loxonem? Půjde to pomocí LAN co je v ústředně nebo musím mít JA-121T?


   
ReplyQuote
Page 12 / 13
Share: