Forum

Forum

Xiaomi Smart Home i...
 
Notifications
Clear all

Xiaomi Smart Home integrace do Loxonu

338 Posts
39 Users
28 Likes
77.3 K Views
(@net-work)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 40
 
Posted by: @kudykam

Napadlo mě že by to asi mohlo být resetem tokenu po přihlášení do jiné wifi. Tzn že mohu používat robota pouze s apliakcí Mi home (kde mohu stahnout token z připojeného učtu) a ne s aplikací roborock. Je to tak?

je to přesně tak, teď jsem integroval S7 a bez problému. Nicméně taky jsem nejdříve používal roborock appku a až pak mi home a ten token se mění.

 


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Tak sem to zkusil znovu přidat do Mi Home, vygneroval novej token, ale stejně dál nekomunikuje.. Pořád command not found...


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Pánové, umí mi někdo poradit jak dostat do node-red novou xiaomi gw v3? Ta která má Bluetooth. Problém je ze v mobilní aplikaci už dávno zmizela položka about, takže netuším ani jak bych přidal původní gw. 

dekuji


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Ahoj,

potřeboval bych poradit s xioami tlačítkem. Mám je integrované v loxonu (přes loxberry) na virtuálním textovém vstupu, ale neustále mi svítí stav Single. tzn že neumím detekovat změnu jednoduchého stisku tlačítka. Jedině že bych jej zmáčknul vícekrát, aby se stav změnil.

Jde to nějak nastavit, aby se vždy stav po stisku resetoval na nulu nebo prázdnou hodnotu?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

Takto 

image

   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Díky, zaškrtnul sem, ale žádná změna. Je to třeba někde uložit nebo restartovat?


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

Kde si to zakrtol? Daj obrazok.

Treba to pri kazdom vstupe kde to potrebujes, aj ci http aj udp.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 
image

   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

No ale treba to zaskrtnut pri tom vstupe (tlacitku) kde to potrebujes, ja som to uviedol ako priklad.


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

aha ok.

No nyní mi tu ukazuje v lox configu stále nulu.... :-/


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

Sak ked stlacis tak pride na kartku dobu 1 a potom 0.
A este mam takto konverzie, ale nepamatam preco tam je 0=2

image
This post was modified 3 years ago by smotek7

   
ReplyQuote
(@honzappp)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 1
 

@juras

Ahoj, nepovedlo se náhodou vyřešit tenhle problém? Dříve jsem podle 3 YouTube videí komunikaci mezi Loxone a Gateway nastavil. Teď mám ale stejný problém. S gateway V3 a novou MI Home aplikací nejde aktivovat developer menu. Existuje jiná možnost, jak Gateway V3 s Loxone propojit? Moc děkuju za jakoukoliv pomoc 


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

@honzappp tak jsem na tom úplně stejně jak před časem. Neumím to vyčíst. 


   
ReplyQuote
fxc
 fxc
(@fxc)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 11
 

Ahoj, podarilo sa niekomu cez node-red rozchodit iny vysavac od Xiaomi ako je roborock?
Mam xiaomi roidmi eve plus (inak vazne stroj) a v node-rede som skusal pozuit node-red-contrib-miio-roborock. Dostavam vsak error "Miio Roborock Error: Could not connect to device, token might be wrong". Token je spravny ale asi to fachci iba s modelmi roborock?


   
ReplyQuote
(@kudykam)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 555
 

Podařilo se někomu integrovat do loxone (nebo loxberry) kameru Mi Home security 360 2k pro?


   
ReplyQuote
Page 22 / 23
Share: