X
Forum

Forum

wifi tlacidlo V-TAC
 
Notifications
Clear all

wifi tlacidlo V-TAC

7 Posts
3 Users
0 Likes
1,191 Views
fxc
 fxc
(@fxc)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Ahoj,

Našiel som na nete toto tlačidlo:

https://www.ledakcia.sk/prislusenstvo-7/dotykovy-1-tlacidlovy-inteligentny-vypinac-wifi-kompatibilny-s-amazon-alexa---google-home/

Myslite ze by to slo ovladat cez loxone? 


   
Quote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

pouzij xiaomi 😉 


   
ReplyQuote
fxc
 fxc
(@fxc)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Pozrel som tie xiaomi. Vyzeraju super. A teraz otazka. Keby pouzijem tieto tlacidla tak musim kabelaz natahat klasicky istic-vypinac-spotrebic? Viem potom pouzit loxone na ovladanie? 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 
Posted by: fxc

Pozrel som tie xiaomi. Vyzeraju super. A teraz otazka. Keby pouzijem tieto tlacidla tak musim kabelaz natahat klasicky istic-vypinac-spotrebic? Viem potom pouzit loxone na ovladanie? 

googluj, youtubuj, hledej tady na foru... vse tu najdes, vse se resilo


   
ReplyQuote
fxc
 fxc
(@fxc)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Jasne, pozeram thread o Xiaomi smart home integracii do loxone. Tam ale bolo spomenute bezdratove xiaomi tlacitko na CR2032 bateriu a chapem ze viem tym spinat loxone vystupy kde mam napr. svetlo. 

Mna ale zaujalo Xiaomi tlacitko obycajne  https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Aqara-Switch-Smart-Light-Control-ZiGBee-wifi-wireless-Wall-Switch-Via-Smartphone-Remote-Smart-Home/32877246700.html?spm=2114.search0604.8.44.668cc8feJhqd00&transAbTest=ae803_3

Co by mi usetrilo kopu DI a naklady na kabelaz. Len teraz neviem ci Loxone bude vediet ci je svetlo zapnute alebo vypnute - teda hlavne s ohladom na automaticke ovladanie zaluzii a podobne.

Taktiez ked sa hocico poserie tak tlacidlo by malo normalne fungovat 😀


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
 

Myslim, ze to stav posle taky, aspon podle toho co koukam ted na nastaveni v node-red pro tohle tlacitko. Takze by to zelenac mel poznat. Otazka ale zni, zda to posle, i pri stisku samotneho tlacitka...

Nicmene cena pres 500,-Kc za tlacitko, kdyz normalni je za 100kc, to mas za cenu dratu vc vstupu skoro. Xiaomi ma smysl tam, kde clovek zapomnel dovest kabel. Nebo senzory(teplota,vlhkost) pripadne jejich CUBE ve velkem pouzivam na ovladani MultiRoom audia v kazde mistnosti.

 


   
ReplyQuote
fxc
 fxc
(@fxc)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Hej cim viac o tom rozmyslam tim vacsia kravina mi to prijde 😀


   
ReplyQuote
Share: