Forum

Forum

Výběr bodových svět...
 
Notifications
Clear all

Výběr bodových světel - WW 24V PWM

6 Posts
2 Users
0 Likes
1,434 Views
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
Topic starter  

Snažil jsem se prohledat fórum a najít nějaké tipy ohledně bodových světel. Je zde dost vláken zabývajících se výběrem světel, ale nenašel jsem to co bych potřeboval. Už jsem pochopil, že světla obecně bude docela vysoká položka, tak jsem chtěl zjistit, jestli náhodou někdo nemá dobrý tip na bodovky. Hledám WW 24V PWM. Např. Loxone bodovky vypadají ohledně parametrů ideálně LED Spot WW V2 , ale cena 1 208,79 Kč je docela dost. Napočítal jsem, že bych potřeboval okolo 26ks (koupelny, kuchyň, obyvák).

Potom jsem ještě našel podobný typ zde https://staylocal.odoo.com/fr_BE/shop/product/led-spot-ww-24v-constant-voltage-325

Jinak se mi nepovedlo najít žádnou alternativu. Většinou při hledání dojdu na stránky partnerů prodávajících Loxone bodovky :-).


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

A musí to být vyloženě bodovka? Já mám koupené zde z fóra (dělala se na ně hromadná objednávka) placky pr. 170mm do celého baráku za cca 250-300 Kč/ks a ty jsou parádní.


   
ReplyQuote
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
Topic starter  

Pravda je, že nutně nemusí. Asi jsem se až moc zaměřil na to co chci a tím jsem si omezil výběr :-). Pokud je to na 24v a má to rozumný index podání barev, tak by nevadilo, že to není vyloženě bodové světlo. Mohl by si poslat link na tu placku případně na vlákno, kde se to řešilo?


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Mrkni zde.

This post was modified 5 years ago by kobra23

   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
 

Jo a testovací světlo má teď myslím stále ješte @cybermole.


   
ReplyQuote
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
Topic starter  

Podívám se, díky moc.


   
ReplyQuote
Share: