X
Forum

Forum

Virtualni HTTP vstu...
 
Notifications
Clear all

Virtualni HTTP vstup Lox V10 - seknute vycitani

7 Posts
2 Users
0 Likes
934 Views
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

Stava se Vam take, ze se zasekne nacitani hodnot z http? Nejak mi to zlobi...po startu MS je vse zas na par hodin ok, pak to opet zamrzne...


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3070
 

To je zajimavy koncept, to fungovani nekolik hodin a pak vytuhnuti ;-).

Ocividne ho Loxone implementoval nejen do tech UDP funkci, ale i HTTP. Tohle vypada az prilis podobne tomu problemu, co jsme resili v PicoC, nez aby to byla nahoda.

Podle mne maji nejaky bug nekde v sitovem driveru nebo nejake logice, co se stara o packetove spojeni.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3070
 

PS: Kazdopadne reseni jednoduche, staci downgrade ;-). Ale to si asi slyset nechtel co 😉


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

@L

jj, opravdu to tak vypada...ted jsem zkusil jen znovu nagrat loxplan a opet to jede, ale to je obdoba restartu...

Jj, downgrade je reseni mnoha problemu, ale jeste me tak V10 nenasrala az tak silene moc, ze bych to prekopal cely zpet na v8 🙂 Ale uz k tomu ma opravdu jen kousek 🙂

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3070
 

Hele ja si myslim, ze by mohl stacit downgrade treba jen na nejakou mladsi v10, pripadne v9.

Ta v8 je navic i rychla, ale tahle chyba s tou sitovou vrstvou, to je neco v poslednich v10. Staci se defakto podivat, kdy vzniklo to vlakno ohledne chyby v mustku a podle toho urcit verzi 😉


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3070
 

Jo, a co se tyka prekopavani, tak to taky neni tak hrozny. Jde to pry normalne copy&pastnout z v10 verze do v8. takze akorat vyresit chybejici bloky


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 643
Topic starter  

fakt? Na to musim kouknout...Az bude zima 🙂 Zatim to preposlu pres Node-red a bude klid. Jen me zajimalo,zda ma nekdo taky stejny problem nebo to je zas ojedinely jev.


   
ReplyQuote
Share: