X
Forum

Forum

Varování před spole...
 
Notifications
Clear all

Varování před společností AZ TOTALSERVIS, s.r.o. a.k.a. PANSONET, s.r.o. a.k.a. Jiří Soukup

5 Posts
3 Users
2 Likes
1,283 Views
xnemp100
(@xnemp100)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

U společnosti AZ TOTALSERVIS, s.r.o., která se pofiluje na svém webu jako "partner loxone" jsem si na jejich e-shopu http://eshop.inteligentni-dum.eu/ minulý týden objednal 2xloxone server a sadu extenderů. Protože extendery po vybalení jevily známky používání  (u jednoho dokonce chybí jeden konektor) a loxone nešel podle návodu zprovoznit, prověřoval jsem nejprve u dodavatele (neúspěšně) a pak i u loxone jejich stáří. Některé extendery dodané touto společností byly z roku 2016, ale rekord byl RS232 extender z roku 2013 (tj. 5 let starý). Paměťová karta loxone serveru obsahovala zaheslovaný projekt s názvem "TotallSB Buštěhrad" (tam pan Soukup bydlí).

Pan Soukup odpovědi na mé dotazy v komunikaci považuje za "support" a dle jeho vyjádření:

- se jedná o nové zboží

- je standartní, že do paměťové karty je při počeštění třeba nahrát český projekt a mám si ji naformátovat (problém ale je, že karta je poškozená a nejde na ni zapisovat - otestováno s jinou kartou)

- od smlouvy údajně není možné odstoupit, neboť jsem nakupoval na firmu, zboží bylo na objednávku (a další blabla nesmyslné obezličky kolem)

Dále faktura na zboží dorazila ze společnosti PANSONET s.r.o. (tady jiná společnost, než je uvedena k dnešnímu dni v e-shopu), bez uvedení SN všech produktů a záruky na zboží.

Vyjádření loxone na pana Soukupa je následující:

S touto firmou jsou známé problémy a všem doporučujeme se jí vyhýbat. Náš partner není.

 

Na přání pana Soukupa to budeme řešit právní cestou. Sdílím touto cestou jedno varování: Dejte si pozor, abyste u této společnosti nezakoupili "jeté" komponenty, vydávané za nové nebo neřešili podobné nepříjemnosti.

 


   
Aleq and L reacted
Quote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

Nechapu proc si to nekoupis primo od loxone


   
ReplyQuote
xnemp100
(@xnemp100)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 11
Topic starter  

Měl jsem zato, že s partnerem budu moci řešit případné konzultace ohledně integrace, ale po té zkušenosti mě to přešlo a holt budu raději googlit a využívat perfektních zdrojů, jako je toto fórum. Už mi dorazila objednávka přímo od Loxone.

Zároveň v pátek mi pan Soukup vrátil peníze, čili mnou vrácené zboží je již znovu v oběhu.


   
ReplyQuote
(@riha-lukas)
New Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1
 

Rovnez chci varovat pred touto spolecnosti. Radsi se ji vyhnete. 

Pan Soukup nekomunikuje, porad slibuje a po mesici nemam ani zbozi, ani penize zpet. 


   
ReplyQuote
Share: