Forum

Forum

Suprema BioEntry - ...
 
Notifications
Clear all

Suprema BioEntry - ctecka otisku prstu

10 Posts
5 Users
0 Likes
2,218 Views
 blax
(@blax)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 69
Topic starter  

Ahoj,

nemate nekdo zkusenosti s touto cteckou:

https://www.ebay.com/itm/Suprema-BioEntry-W2-BEW2-ODP-EM-MF-Biometric-Fingerprint-IP-Access-Control/122374863725?epid=683518455&hash=item1c7e1c3b6d:g:vhEAAOSwWZpZ7Z9H

https://www.supremainc.com/en/node/4735

Podporuje to POE a centralni spravu, ale nevim jak to bude s integraci do loxone?

 


   
Quote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Ahoj, zkušenost nemám, ale když jsem to intenzivně řešil před stavbou domu, tak toto byl favorit. Má perfektní snímač, žádný čínský bazmek co naskenuje i vytisknutý palec 🙂


   
ReplyQuote
 blax
(@blax)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 69
Topic starter  

jj zkušenosti mám úplně stejné, nyní je dostupná nová série která už je cenově o trošku přijatelnější. ale otázkou je jak to dostat do loxne 🙂


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Mam, vice ctecek od Supremy jsme integrovali v praci k dochazkovemu systemu. Ma to otevrene C api.

Spis se ptej konkretne, snad dokazu poradit.


   
ReplyQuote
 blax
(@blax)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 69
Topic starter  

ok to jsem potreboval vedet, ma to jenom C api nebo i HTTP REST API?, nevis kde se to sehnat v CR za rozumny peniz?


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ne, pouze C api. Vsechny uzivatele a jejich otisky ma ulozene v sobe, aby porovnani bylo co nejrychlejsi.

Co je za me super, je dokumentace. Opravdu podrobna a cele API dobre popsano.

Kvalitativne pro domacnost OK, nasazovali jsme cipove varianty i do vyrobnich hal, ale tam uz to bylo na hrane.


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 

Nemáte někdo něco nového ohledně Supremy? Nezkoušeli jste integraci do Loxone? Díky.


   
ReplyQuote
acter
(@acter)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 256
 

Rad bych ozivil opet toto tema...

Ta ctecka je sice draha, ale pokud by byla radove spolehlivejsi...asi bych volil tuto variantu...


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

@l-adamek 

Ahoj, vzhledem k tomu, ze jsem vyzkousel uz 2 cinsky ctecky, okolnosti me asi donuti koupit SUPREMU (dotretice a snad uz funkcni). U te prvni, prestal po case fungovat podsvit scanneru a ta druha, co jsem koupil nedavno, zase obcas detekuje prst, i kdyz tam neni, pak se tim nekdy zacykli ze furt dokolecka snima prazdny scanner... Logika zadavani useru u obou ctecek je naprosto stejna, a i kdyz vypadaji odlisne, obavam se, ze je vaří v Cine v jedny a ty samy garazi...

Ta druha mela navic keypad, ktery jsem chtel pouzivat v modu "NEBO" tj. pokud budu mit zasrate prsty, otevru kodem. Po pripojeni jsem zjistil, ze keypad neni (na rozdil od finger) pripojeny na wiegand output, ale jenom hloupe na interni relatko. 

Cetl jsem si navod na supremu N2 s keypadem, a tam se mi zda, ze je pouze mod "AND" cili jenom dvoufazove overeni, tj. prst + kod, ale nevidim tam prst NEBO kod. Je zde nekdo, kdo tu supremu ma nejak zvladnutou, jestli mi to muze potvrdit / vyvratit ? Diky


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Odpovim si sam. Ano jde to, akorat tam ciselny kod je nutne kombinovat s ID uzivatele, tj. v menu ctecky neni cisleny kod samostatne, ale pouze s ID uzivatele. Takze tam bude o stlaceni par cudliku navic. Tak to jen pro info.


   
ReplyQuote
Share: