X
Forum

Forum

Servisni podmenu je...
 
Notifications
Clear all

Servisni podmenu je to možné v Loxonu?

2 Posts
2 Users
0 Likes
1,040 Views
(@salinm1)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 108
Topic starter  

Ahoj, dělám si komplet automatickou závlahu v Loxonu, programování celkem zatim ok sice už mi nestačí jedna stránka vypadá to tak na 3, ale s tím si poradím s čim mám potíže je, že chci mít možnost závlahu manunálně upravovat skrz mobil a strašně se mi rozrůstá a znepřehledňuje toto ovládání skrz mobil dá se udělat nějak, že bych měl po prokliku nějakou podsránku se servisním nastavením? Nebo to budu muset udělat např jako další kategorii a tim to vizuálně oddělit?

Bohužel jelikož moje automatika má 7 zón (k tomu chci ještě přidat nějaká čidla vlhkosti a možná i na hnojivo u kapénky) a k tomu douštění nádrže z vrtu, hlídání nádrže a ještě napájení z nádrže WC je to dost velké..


   
Quote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 445
 

Resim to zvlastni kategorii, kterou mam pojmenovanou "Z - Neco", protoze jsem bohuzel nenasel jinej mene invazivni znak, kterej by vizualizace zatridila na posledni misto. Vsechny specialni znaky haze na zacatek, bohuzel. Jeste me napada nastaveni povolit jen urcite skupine uzivatelu a mit na to servisniho uzivatele. Ale to bude zase opruz s odhlasenim a opetovnem prihlaseni. Zalezi jak casto bys to mohl delat. Rozhodne by se tak vizualizace dala poklidit manzelce...


   
ReplyQuote
Share: