Forum

Forum

Relátka ke Quidu OC
 
Notifications
Clear all

Relátka ke Quidu OC

20 Posts
10 Users
1 Likes
2,600 Views
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 
Posted by: koldavideo

@L Já jsem bral tyto patice a tyto relátka. Relé jsou spínané 24VDC (tedy jako Loxone) a zátěž na kontaktech max 16A.

G5RL 1 E HR 24DC inrush relé
RT7872P patice

Dobrá cena za relé ja kupoval RTS3T024 a patice mám od WAGO 788 ale uplně stejné jako ty  RT7872P  Já jsem limitovavý hloubkou rozvaděče ty co chces ty uzké mám pokud bys měl zájem.


   
ReplyQuote
vita_k
(@vita_k)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 59
 

@martinb Jak hluboký ten rozvadec mas? Co už je limitujicí? Ty vysoký, úzký relátka maji myslim 92mm. To se mi nezdá ani tak moc. 

Jinak se dívám, že kromě SSR žádné úzké na spinání LED vhodné nějak nejsou. Nebo jste něco někdo objevili? 


   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

viz můj elaborát:

https://www.vodnici.net/community/postid/31555/

zatím je tam Finder, zítra se budu věnovat dalším značkám, v plánu je Omron, Wago, Schrack


   
ReplyQuote
vita_k
(@vita_k)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 59
 

ten elaborát už jsem louskal aspon 2x hned jak vyšel, dík za něj :-). Jen z něj nemám klasický take away, který lidi jako ja potřebují: kup toto a neřeš to :-).

asi se, jak pises, najdou standardní co to dlouhodobě zvládnou a nebudou se lepit. Budu se těšit na další díly.


   
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

@vita_k rozvaděč mám hluboky 180mm ( eaton BP-U-3S-800/17-W, BPZ-WB3S-800/17/1 je to skládačka), ale montážní hloubka je nižší, když bych to dělal znova tak bych šel do hloubky 240mm. To by na ty plochý relé bylo akorad i na většinu průmyslových zdroju 24V na din. Já jsem musel použit od siemensu zdroje pro Logo! 2,5Amp a 4Amp verze a některé zdroje pro led mám ukryté v podhledu za revizními dvířky .)  Ty úzký patice s rele phoenix jsem chtěl použít pouze na motorky k roletam na ovládání dolu a nahoru 🙂

 

 


   
vita_k reacted
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: