X
Forum

Forum

Připojení proudovýc...
 
Notifications
Clear all

Připojení proudových transformátorů na analog vstup loxone

5 Posts
4 Users
0 Likes
1,327 Views
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Nezkoušel někdo připojit výstup proudového transformátoru přímo na analogový vstup Loxone? Když si koupím variantu 30A / 1V nebo ještě lépe 50A/1-5v tak teoreticky bych měl něco na analogově vstupu naměřit. Jde mi o to, když zapnu indukční desku aby se spustila automaticky digestoř.


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3074
 

To naprimo zapojeni je to, co jsem puvodne chtel delat. Ale radeji jsem od toho upustil, abych bastlem za 30kc z Aliexpressu neodpalil Miniserver za 10.000 kc ;-).

Takze jsem to pak chtel oddelit nejakym arduinem, ale pozdeji jsem narazil na ty elektromery a tak to cele zavrhl.


   
ReplyQuote
ptr.dvorak
(@ptr-dvorak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 117
 

No ja to mam na presne stejnou aplikaci. Traficka jsem v hospode podedil po L (diky), jen netusim, kdy se dostanu k vyzkouseni...


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  

Tady je přesně to co bych potřeboval. je to 3-fázové, takže bych to dal hned jistič, a výstupy jsou 0-10V. 

+ nezabere to žádné místo v rozvaděči

+ využití analogových vstupů

- cena za přístroj plus ty vstupy do Loxone

- elektroměr je levnější a nemusí být umístěný v rozvaděči.

 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Ja by som sa odprasknutia analog vstupu nebal, pokial ten prstenec dava 1V pri normovanom prude, nemoze len tak z prdele naindukovat nasobok. Skor si myslim, ze to nebude fungovat kvoli odporu toho vstupu, ale je to len pocit, nemam to vyskusane. Inak navodov na pripojenie tych cievok na arduino je plny internet, zrovna nedavno to po mne chcel @Dada tak som to hladal, je to tusim 1 kondik a 2 odpory alebo take daco ...


   
ReplyQuote
Share: