X
Forum

Forum

Papouch 2/16 verze ...
 
Notifications
Clear all

Papouch 2/16 verze s OC výstupy

97 Posts
23 Users
19 Likes
15.2 K Views
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Na tom tvém modulu jsou nějaká SMDčka, který by byl problém pájet v domácích podmínkách? 🙂


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Nie, vsetko je to THT. Svaby su v paticiach pre lahku vymenu v pripade pruseru (napr. ked si odpalis optoizolator a tak podobne). Uz pomaly spisujem nejake how-to, ale nejaky cas to este potrva.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@msk: pokud mas uz nejaky projekt a plany, neslo by na to vyrobeni/zkompletovani pcb pouzit nejaka sluzba jako treba tato?  https://www.seeedstudio.com/

 

maji ted akci 28cm x 38cm PCB za $9.90. Detailneji jsem to nezkoumal, tak jen jestli by to nebyla cesta


   
ReplyQuote
 Bery
(@bery)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 379
Topic starter  

Na takhle jednoduchou desku takovouhle sluzbu podle me netreba. Pokud je to vse tht, tak to zvladne kazdej z nas kdo udrzi pajku v ruce. Maximalne pro par bfu by to mozna prislo vhod.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

jako ja treba pajku udrzim, ale poku by mi to nekdo zkompletoval za 10usd , tak mu to klidne dam 😉


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Bery ma pravdu. Ja som nad tym aj rozmyslal, ale nestoji to za tu pracu. To by som uz potom vsetko spravil v SMD a bolo by to stvrtinove co do velkosti tak aj ceny. Resp. to by uz potom stalo za to nevyrabat arduino shield, ale spravit si vlastne arduino aj s ethernetom, narvat to na jednu dosku a to je uz tolko prace, ze sa dostanes k casu a peniazom, ktore Ti zhruba na Amperi hovoril Poucha.

Tie dosky su tak primitivne, ze skutocne staci ist podla step-by-step navodu (pripravujem) a pokial udrzis pajku v stabilnej polohe, mas to za chvilu hotove.

Dajte mi cas par dni, daco uz mam spisane, daco este spisem a postupne to budem upravovat podla dotazov.


   
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

s panem Pouchou jsem si vyměnil pár emailu a v listopadu bude dostupný ETH 2/16 OC a na dotaz zda bude i 32OC byla odpověď

S rozšířením na 2/32 zatím nepočítáme, ale je pravda, že dost zákazníků by to asi uvítalo. velikost 2/16 byla zvolena proto, aby modul byl stejný s Quido RS 2/16 OC, na které existuje i různé příslušenství. Zamyslím se nad tím ještě.

Tak pana Pouchu zahrnte emailama s žádostí o rozšíření na 32OC 🙂

Poněvač jsem se rozdodl pro papuoucha, taky bych tuto verzi díky rozměrum ocenil 🙂


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Provedeno 🙂


   
ReplyQuote
(@cenich)
New Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1
 

Zdravím, nějaké novinky ohledně OC verze Quida ETH 2/16? Docela by se mi hodilo jeden na zkoušku pořídit, na webu Papoucha jsem zatím nic neobjevil..


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 

Zatím žádné zprávy, snad to bude brzo 🙂


   
ReplyQuote
 xoor
(@xoor)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 103
 

Ptal jsem se teď a 2/16 OC bude v únoru. Doufejme. Bbohužel pro mě verze 3/32 OC se neplánuje pro malý zájem :(.


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 264
 

Malý zájem o 3/32 OC ? To je nějaké divné. Kdybych si mohl vybrat, beru 3/32 OC. Nebyla by podle mě o dost dražší (2x dražší, když 2x více výstupů) než 2/16 OC.

Já jsem panu Pouchovi tehdy psal, že bych měl větší zájem o 2/32 OC než 2/16 OC... 


   
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

měl jsem tu rozepsaný dlouhý příspěvek ale ja blbec si omylem zavřel okno a je fuč 🙁

no k věci - Cena by byla navyšena o ten x-port pro  

RS 100/3  (6580) a ETH 100/3 (8500) ROZDÍL 1920=x-port

a než se zaměřovat na 2/16OC jit do 32OC o kterou jsem též žádal popřípadě a nejlepší možná by byla zdablovaná verze RS 10/16  tedy ala "QUIDO loxone extention  ETH20/32OC" s cenou kolem 5350 - 5500 🙂 byl by to luxus ?  ? 

 

 


   
Georgio reacted
ReplyQuote
MartinB
(@martinb)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 132
 

ono by chtělo opravdu vědět kolik lidi by o to mělo zájem aby to nebylo v řádu 5ks 😀 a chápu pana Poucha že na tu RS2/16 má ty rozšiřovací pičovinky kterých se chce tež zbavit. Já ač mám 100 vstupu a 32 výstupu bych do verze 32OC šel ? 


   
Georgio reacted
ReplyQuote
(@cyklonit)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 93
 

P. Pouchovi jsem take psal v prosinci, pry verze ETH 2/32 OC by snad mela byt tento rok. Tedy jestli se neco na planech zmenilo.....


   
Georgio reacted
ReplyQuote
Page 3 / 7
Share: