Forum

Forum

Novy UI APPka/WEBka...
 
Notifications
Clear all

Novy UI APPka/WEBka sracka najvacsia?

137 Posts
26 Users
13 Likes
18.9 K Views
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Osobne mam  jen 4 nejpouzivanejsi dlazdice. Zbytek sem predelal na radky. Vopruz to je, ale staci to udelat jen jednou (nez zase predelaji UI na bubliny nebo co ted frci 🙂 )


   
ReplyQuote
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 810
Topic starter  

@nksh: ja mam viac veci ktore potrebujem vidiet, ovladat ako FAV

btw ked nedas nic ako FAV mas to potom prazdne FAV a HOME?

 

Dalsia otazka ked idete na mobile do spotreby alebo teploty (graf) mozete scrolovat do prava / do lava prstom? lebo mi to ide len tymi sipkami hore (na tej BETA 2018.07.24) cize to skace len po zmenach, takze kym preklikam jeden den je to vecnost...


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 440
 

To mi někdy jde a někdy nejde. Nevypozoroval jsem, čím to je. Platí i pro web. A to mám 8.3...


   
ReplyQuote
(@killeriq)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 810
Topic starter  

dal som to ako bug do loxone a odpisali ze o tom vedia...


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Klasika Loxone 😀 

Jinak ve Fav mam jen 4 ctverce a v Home zadny (to bych to musel cely predelat a nejak mi to za to nestalo). Ve finale ale appku vyuzivam minimalne. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 
Posted by: nksh
 Ve finale ale appku vyuzivam minimalne. 

To by se klukům z Loxone nelíbilo. Oni přece razí, že si máš dát málo tlačítek po domě a zbytek ovládání  řešit přes telefon. Vždyť ho přece podle nich má každý stále u sebe 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

Copak klukum z Loxone. Tem se myslim nelibi cely tenhle web a forum. Podle mne se kvuli nemu i budi v noci ze spani ;-))))


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No hlavně aby nás nepřekvapili ! Proto já budu novou instalaci realizovat v KNX a miniserver bude jako grafické rozhraní plus nějaké blbosti. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

no to je podle me idealni cesta. a az bude neco lepsiho, dat loxone dohajzlu a knx prepojit na jiny system.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Do budoucna Loxone stejně někdo sežere 🙂


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2193
 

A proto mám všechny kabely na svorkách hned u vstupu do rozvaděče. Pak bude stačit jen vyměnit bednu za bednu.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3059
 

@kobra23: jojo, jedina spravna instalace.

A ne to, co by Loxon rad chtel. Jim neustale tlaceny Tree a Air, aby pak byl uzivatel zavisly na jeho sbernici ci vzduchu.

Oni moc dobre vedi, proc tlaci ty svoje nesmysly. O to hur se bude pak prechazet.


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Ad prechod na knx: nebude ale treba vyhodit vsechny stavajici "soc" 24V tlacitka? 

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1500
 
Posted by: koldavideo

No hlavně aby nás nepřekvapili ! Proto já budu novou instalaci realizovat v KNX a miniserver bude jako grafické rozhraní plus nějaké blbosti. 

Sory za offtopic.

Koldo nevím jestli jsi zaregistroval, ale už se nechá sehnat KNX zdroj za rozumný peníz:

https://www.tme.eu/cz/details/knx-20e/zdroje-na-listu-din/mean-well/knx-20e-640/


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1886
 

App V12 ,

  • Funkcia zoradenia položiek ťahaním prsta v Loxone App

    Neskusal niekto?


   
ReplyQuote
Page 6 / 10
Share: