X
Forum

Forum

Nový LOX produkt 4....
 
Notifications
Clear all

Nový LOX produkt 4.5.2021

91 Posts
31 Users
5 Likes
10.6 K Views
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

Tak to ste natom este dobre, ked mate IP34.
Mne prisiel len IP33.

Ale zase IPX3 je proti stekajucej vode, tak ked nemas velku mlaku pred domom aby ho auta ostriekali, tak stekat po nom moze 😀 

To POE musi byt na datovyh pinoch 1,2,3,6.
Mne odporucili 1G poe, co sme merali tak ma na 1,2,3,6 napatie, ale este som neskusal.
Objednal si si ramik? Lebo tie su nejak nedohladne. 


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

No  ten rámeček  je v nedohlednu, ale došel mi nějakým zázrakem dvojrámeček na jinou zakázku, ale stejně mi je  k hovnu, když není NFC.  To krytí jsem popletl- mám taky IP-33 😝 


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 
20211207 203818
 Jinak jsem si udělal  takovou pomůcku na montáž  krabic do fasády 

   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

@skindr BUDE fungovat téměř každý rozumný aktivní PoeSwitch, jde o běžný standard, já mám třeba zapojenu kameru Dahua s průmyslovým konektorem M12 taky jen přes 4 dráty jak PoE tak data. Jde o tzv. mode A režim při rychlosti 10/100 Mbit - viz tabulka.

image

   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

@kubrt_cz Opruz je prave to, ze musi byt aktivni. Protoze na aktivni potrebuju 48V a tedy nove trafo v rozvadeci. Na pasivni mi staci 24V, takze jsem to mohl mit na UPS.


   
ReplyQuote
(@skindr)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 124
 

@kubrt_cz  Jj, máš pravdu. Já mám klasický POE switch Dahua a ani jsem si neškrt.  U těch aktivních jsem nikde nesehnal zapojení kabeláže, tak jsem si nebyl jistý.


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

Dahua má poe udělaný po svým, protože se nedomluví ani s unifi


   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

@skindr "čo myslíš takým klasickým POE switchem Dahua?" 🙂 

Pokud má slovo klasický být nějaký pasivní "injektor" tak ano, ale já chápu "klasický" POE switch aktivní, s 48V. 

@eiffel To opravdu nemáš pravdu, nevím, jak switch Unifi (norma je snad platná pro všechny) ale jejich výrobky co jsem dříve měl (a rychle zahodil, protože ten management je/byl šílený) byly na nestandardních 24V, většinou s pasivním injektorem.

Dahua kamer mám nasazeny desítky různých typů na různých typech Poe switchů (Cisco, Zyxel, TP Link, Planet apod.) a vše mi funguje bezvadně. Chceš tvrdit, že všichni tito výrobci to mají "po svým" a jen Unifi to má dobře? Trochu blbost, ne?

@jakub No většinou jde do PoE switche ještě víc než 48, spíš 51-54. Bohužel, je to standard - teda mimo Ubiquiti 🙂 takže jeden adaptér navíc, nebo přímo switch na 230V, co má zdroj v sobě. Např. tohle. Já mám např. 8 portové 100Mbit z toho 4PoE a stály cca 1300,- s napájením 230V ale už nemohu v rychlosti najít.


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

A proč sem motáš kamery?

Řeší se switche a já říkám že Dahua switch a Unifi ap ac lr se nedomluví.

A klidně tě vezmu na montáž kde ten problém je a je vyřešen samostatným napájením.


   
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

@eiffel Hele v klidu, řeší se pokud vím napájení Intercomu Loxone po PoE a 4 drátech, já napsal, že na to stačí jakýkoli standardní PoE "aktivní" switch, což dokázala i praxe (viz dříve - ne mnou - doporučený TP-link). Že se Dahua nedomluví s Unifi je možné, ale nesouhlasím s bagatelizací, že Dahua to má dělané "po svým".

Navíc až teď jsem pochopil, že mluvíš o Dahua switchi a zařízení Unifi (já myslel že to máš naopak, z postu to není jasné). Tím spíš to dokazuje, že Unifi to má dělané "po svým" a nedomluví se s normálním Dahua (a troufám si říct téměř jakýmkoli jiným) PoE switchem. 

PS: Nechápu tvůj až agresivní přístup...? Tohle přece není boj, tady se sdílejí zkušenosti. Já napsal věcný příspěvek, ty jednu dost zavádějící větu a já něco "motám"? Sorry jako...


   
ReplyQuote
(@eiffel)
Estimable Member
Joined: 4 years ago
Posts: 103
 

Ty jsi začal s tím že mluvím blbosti...


   
ReplyQuote
(@peterj)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 16
 

@eiffel UniFi a Dahua switch funguje korektne. Konkretne dnes som instaloval 1ks UniFi 6 AP k uz existujucim 2ks AP LR, vsetky su pripojene na Dahua PoE switch, kedze tam bezi aj kamerovy system. Problem mali starsie verzie UniFi AP cca. do 2015-6, tie fungovali iba na pasivne PoE (24V), takisto aj prva verzia cloudkey fungovala do isteho casu iba cez USB adapter, alebo pasivne PoE 48V.

This post was modified 2 years ago by peterJ

   
ReplyQuote
(@xpumpa)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 30
 

Mate ho nekdo v provozu ? Na FB psali, ze kamera je dobra v uhlu nalevo/napravo, ale nahoru a dolu naprd (dite vs 2m clovek).


   
ReplyQuote
(@ales-kuna)
New Member
Joined: 2 years ago
Posts: 2
 

Ahoj, nechcete někdo testovací kufr se všema těma hračkama s miniserverem 1. generace ? Leží mně pod postelí a nemám na to čas. 602150130

 


   
vita_k reacted
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1897
 

No co dame nejaku tipovacku co bude nasledujucich dnoch nove?

19.10. Config 13.1
27.10. "nieco velke na din listu"
3.11. este novsi Touch pure?
10.11. vyzera to ako Somfy primac 😀
17.11. wallbox s logom Loxone


   
ReplyQuote
Page 4 / 7
Share: