X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Loxone novinka

91 Posts
26 Users
10 Likes
10.6 K Views
 zefe
(@zefe)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 80
 

Nie ze by som chcel frflat 😀 , ale v roku 2022 custom gravirovat touch tlacitko? DPC WTF?!

Vedel by som si predstavit skor dotykovy display, ktory by som si hocijako nakonfiguroval z loxconfigu a kedykovek prekonfiguroval. Od singletouch az po x-ikon. To by bolo terno. Ohladom spotreby...mame napr. e-ink.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
 

Musíš počkat 5 let na verzi 2.0


   
zefe reacted
ReplyQuote
(@veggietofu)
New Member
Joined: 3 years ago
Posts: 3
 

Už jste si konfigurovali ten touch? V ikonách se docela vyřádili ...

flex lol

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1504
 

Zase takový humbuk a ve finále taková blbost.

Displej by byl fajn...


   
smal and zefe reacted
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

jsou to uplny idioti :))) kdyby udelali treba e-ink, kterej si muze clovek menit. ale todle... to je vysmech


   
smal and zefe reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Pockat, ja loxone web nesledujem. To multitlacitko na fotke, to nie je display? To si akoze u nich objednam hw tlacitko s ikonami co tam budu navzdy, natvrdo? 🙂

To ako vazne? Looooool. Kolko za to chcu?


   
ReplyQuote
 zefe
(@zefe)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 80
 

@dusanmsk ano 🤣 🤣 🤣 

219€ bez DPH list price


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

To su fakt kokoti


   
smal reacted
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

Zkuste se oprostit od pohledu "domkaře" a dívat se na to pohledem třeba developera... Už jsem o tom psal, to je nový směr zájmu Loxone, viz budoucí "miniserver compact". Když stavím dům o 50-ti 2kk nebo hotel, je tohle ideální řešení. Potřebuju max 1-2 na byt/pokoj, mám v tom vše vč.senzorů, je to skleněné, takže snadné čištění atd. Nakonfiguruju si ikony a dalších 20 let je měnit nebudu... Samozřejmě, mít tam nějaký oled nebo e-ink by bylo lepší, ale chápu, kam tím produktem míří, takže generelizovat, že jsou to kokoti, protože zrovna já ve svém domku pro to nemám využití, je poněkud přízemní. Já to pro nadcházející rekonstrukci 50-ti malých bytů beru všema 10-ti!


   
ReplyQuote
(@pitrsonek)
Trusted Member
Joined: 4 years ago
Posts: 46
 

OMG to jsou jelita já jsem si také prvně myslel, že jde o displej nebo E-Ink .-)


   
ReplyQuote
 zefe
(@zefe)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 80
 

@kubrt_cz Idealne riesenie by bolo s displayom. Display tejto velkosti nestoji vela. Pre hotely etc. povedzme, ale stale by bola vacsia pecka, keby sa to dynamicky menilo, dokonca pocas pouzivania - viem si predstavit x-scenarov.

A celkovo je k tomu uplne zbytocna custom vyroba, nevies drzat univerzalny sparepart, atd...

Toto je ako vyrobit dotykovy mobil s vygravirovanym ciselnikom a pre kazdu krajinu pod cislami este custom abeceda s diakritikou. 🤣 


   
msk reacted
ReplyQuote
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

Já to nerozporuji, že by displej nebyl lepší (nakonec jsem to i psal), já jen nesouhlasím, že tento produkt je úplná blbost a že mi dává v některých aplikacích smysl. Však je to jednoduché, trh jim ukáže, nakolik "střelili kozla" a nakolik se trefili.


   
ReplyQuote
 zefe
(@zefe)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 80
 

@kubrt_cz trh nic neukaze, kedze rozumnejsia alternativa neexistuje, tak sa to samozrejme hlavne do hotelov etc. kupovat bude a vyradi to nutnost pouzivania kadejakych KNX multitlacitok (kde sa ale velakrat popisky daju menit aspon analogovo cez nalepky/papieriky 😀 ).

Trh by ukazal realitu, keby ponukli aj (nepredrazenu) alternativu s displayom.

To je ako ked skodovka vyradila v superbe 6 valce z ponuky a teraz by si hovela, ze sa dobre predavaju aj 4 valce. Iste, ked 6 valec nie je v ponuke a niekto chce/musi mat superb...  🤣 


   
ReplyQuote
 zefe
(@zefe)
Trusted Member
Joined: 2 years ago
Posts: 80
 

Z integrácie systému HomeKit je odstránené otváranie garážových brán, okien a strešných okien. Zmeny sa aplikujú po dnešnej automatickej aktualizácii. 

🤣 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
 

Brány mi zmizely již před týdnem, ale garáž zůstává. Je k tomu někde nějaké psaní?

Jsem tímto přišel o hlasové ovládání přes Siri a to není dobré.


   
ReplyQuote
Page 5 / 7
Share: