Forum

Forum

Loxone a blok pro z...
 
Notifications
Clear all

Loxone a blok pro zavlahu????

42 Posts
11 Users
0 Likes
3,800 Views
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

Nedeje se mi tak a to mam app 12.1.1.  (2021.04.17)


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 491
 

Tipnul bych, že se snažíš držet prst na tlačítku v aplikaci, takové chování jsem čekal já. Musí opravdu držet prst na ikoně pro spouštění aplikace a nebo jít do nastavení aplikace (ikonka v levém horním rohu) a tam najdeš zkratky.


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 491
 

Jaké máte zkušenosti po aktualizaci configu na 12.1.6.17? Mám totiž problémy s Loxlinkem. Po aktualizaci mi přestala komunikovat jedna AirBase, po restartu MS občas šla, občas naskočila jako offline a když jsem spustil diagnostiku LoxLink, tak obě AirBase očas ukazují ztrátovost a občas vypadnou úplně. Pak v diagnostice ještě jeden Extension občas zežloutne.


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 
Posted by: @_petr_

Tipnul bych, že se snažíš držet prst na tlačítku v aplikaci, takové chování jsem čekal já. Musí opravdu držet prst na ikoně pro spouštění aplikace a nebo jít do nastavení aplikace (ikonka v levém horním rohu) a tam najdeš zkratky.

Ok diky opravdu to tak je.. jen bych cekal vytazeni prvku primo na plochu jako widget.. 🙂

 

diky

 


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 491
 

@chucky Je to uživatelsky zcela nepřívětivé, taky jsem čekal, že to funguje úplně jinak. Když uděláš zkratky, tak pak můžeš podržet prst na ikone Loxone, zkratky se ukážou a když podržíš prst na vybrané zkratce, tak jí můžeš odtáhnout na plochu a máš to co jsi chtěl.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

jsem zklamán 🙁 nejde o to že je "jen" 8 sekcí ( chápu že to většině uživatelů postačí ) ale to že nejde připojit čidlo půdní vlhkosti a průměrná teplota za posledních 24 hod tak aby tyto ( pro délku zavlažování podle mne zásadní hodnoty ) prodlužovaly / zkracovaly délku závlahy pro jednotlivé sekce ( jako konstatnta )  .... 🙁 a navíc k tomu vstup Pf když nemám Loxone předpověď ........ nicméně to se dá vytáhnout z DarkSky 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

@_petr_ ahoj máš ještě ty problémy na na loxlinku ? bylo to tím novým configem 12.1.6.17 ?


   
ReplyQuote
(@kob04)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 5
 

Netuší někdo jestli vstup "R" na bloku Závlaha vypne jenom všechny vstupy a zamkne blok, nebo jestli také resetuje interní čítač srážek za posledních 24 hod bloku?

Díky


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 491
 

@dalibor bohužel mám, ale nedostal jsem se k tomu, abych zjistil, co se na sběrnici děje. Jen jsem zjistil, že Air chvíli komunikoje a pak je najednou 100% ztrátovost. Dělá mi to i druhý Air, jen tem chybový stav není častý.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

@_petr_ u mne po včerejšku dobrý ... nechal jsi proběhnout aktualizace všech Air prvků ?? ... trvalo to více jak hodinu než se to tam najoudovalo


   
ReplyQuote
(@_petr_)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 491
 

@dalibor aktualizace proběhla a mám pocit, že problém se začal objevovat právě po aktualizaci AirBase. Z uživatelského hlediska problémy nevidím. Na té problémové základně jsou trvale jen senzory a ty občas hodnoty pošlou. Do aktualizace ale chodily bez problémů, teď občas vyskočí chybová zpráva o nedostupnosti. Musím zkontrolovat sběrnici, mám jí dost dlouhou, a pak se uvidí.


   
ReplyQuote
Dáda
(@vary)
...
Joined: 7 years ago
Posts: 730
 

Loxone vydal seminář o závlaze

 

https://www.youtube.com/watch?v=9H45Cn48j5E


   
ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: