X
Forum

Forum

Konec prodeje konco...
 
Notifications
Clear all

Konec prodeje koncovym zakaznikum

11 Posts
5 Users
0 Likes
1,514 Views
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
Topic starter  
83662160 3223152977714612 8869991125696380928 n

   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

At si to strcej 😉


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Ze nebudou prodavat primo je mi celkem jedno, ale co support a pripadne reklamace? Predpokladam, ze taky nic.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

To už mělo být dávno.

X let jsem nechápal proč to dělají, tak jak to dělají a konečně to někomu došlo.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

support od nich stejne stal za vylizprdel, takze se vlastne vubec nic nemeni 😉


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

@l

Mění se hodně. Nebudou mi volat a psát lidi o podporu, kteří si produkty Loxone koupili někde Jinde a třeba i za lepší peníz a ten co jim to prodal jim žádnou podporu neudělal. Pak sháněli jinde.

Horší je pak ještě ta varianta, že volají a píšou lidi, co mají instalaci od Platinum partnera a ten na ně úplně "sere".


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@kobra23

a proc myslis, ze se to zmeni? pokud to ty lidi koupili nekde jinde, tak ti budou volat porad ne? Napriklad to koupi tady na foru, nebo nekde kdo jim da slevu a maji to bez instalace.

A jak pises, muzou to byt klidne lidi od jinych integratoru (a nemusi byt platinum), ktery na ne kasle.

naopak, ted se ty lidi uz nebudou moct obratit na support loxonu, takze ti budou psat a volat jeste vic.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

@l

Koncept kdy prodáváš koncákům a dealerům za podobných podmínek je vždy na ho*no. 

Není nic horšího, než když někdo kdo ještě nikdy nic neprodal a nenamontoval přijde k Loxone a po prvním školení má na první objednávku procentuální slevu na kterou já se dostanu až potom co prodám v jednom roce Loxone zboží za 6 mil. bez DPH. Postavené na hlavu.

Všude se v dnešní době jede na zpětné rabaty a jen u Loxone se rozdají hned na začátku a ještě těm, z kterých toho v budoucnu moc nemusí být.

A to, že někomu radím zadarmo mě moc nesere, mě taky spousta lidí radí zadarmo. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

jasne, s tema rabatama souhlasim, tam to bylo nastavene hodne zvlastne.

mne slo spis o to, ze to neresi ten problem te podpory.


   
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
Topic starter  
83929771 10207048090236248 8284710572151275520 o

   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

To že stopli prodej napřímo neznamená, že zastavili e-shopy od Loxone partnerů . Takže prvky si každý může stejně může koupit sám. Je to sice v pořádku, ale nic to v zásadě neřeší . Něco jiného by bylo kdyby zakázali všem Loxone partnerům vlastní e-shopy.... jenže to v rámci EU ani nejde, stejně jako vymezení regionální působnosti.

Jiná věc by byla zastavili distribuci Configu ....

Úsměvné je, že jako “protiváhu “ ( čeho vlastně ?) snižují ceny produktů, které jim nejspíš leží na skladě . Nebo snad že by místo maximalizace obchodní marže byl bližší obrat ???

Ten argument o Google je opravdu k “uplácání” smíchem ...

Místo takových “ oznamů “ by měli zveřejnit marketingový plán pro Loxone partnery aby věděli jaká je vize firmy a mohli se podle toho zařídit . Tak se to normálně dělá.

Bohužel postup firmy až velmi dobře odpovídá “ Obchodním podmínkám pro partnery” ty jsou naprosto jednoznačně nakloněný jedním směrem ...


   
ReplyQuote
Share: