Forum

Forum

IP Kamery kompatabi...
 
Notifications
Clear all

IP Kamery kompatabilni s Loxone

135 Posts
44 Users
4 Likes
36.9 K Views
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

a jde ti to i z externi site?


   
ReplyQuote
Cousma
(@cousma)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

Ursus: Skvělý! Díky moc! Náhoda, že mi zrovna dneska dorazila kamera, tak jsem hned vyzkoušel, že funguje. WebSocket jsem sice v nastavení nikde nenašel, ale funguje i bez něj...


   
ReplyQuote
Cousma
(@cousma)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

@ursus: Funguje ti to spolehlivě?


   
ReplyQuote
(@ursus)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 7
 

@juras: Pristup na Loxone riesim cez VPN tunel, kde je kamera na "lan" sieti a nepotrebujem riesit externu siet

@Cousma: Ak narazas na to, ze cca 2x za mesiac pri prvom nacitani vidim "error" tak to ma nejake muchy, neviem preco niekedy proste potrebuje 'reload' aby tam zobrazil livestream... fotku robi vzdy... (mam ju pri dverach a ked niekto zazvoni, tak sa spravi fotka + posielanie notifikacie)


   
ReplyQuote
Cousma
(@cousma)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 59
 

@ursus: Ano, tyto mouchy jsem měl na mysli. U mě to bylo spíš tak, že jsem víc obraz neviděl, než viděl...pak se stávalo, že obraz problikl cca na vteřinu a zmizel. Naštěstí existuje jedno pěkné řešení - kamera Vivotek 🙂 Nechci jásat předčasně, ale vše funguje napoprvé a zdá se, že i spolehlivě. Práce s Vivotekem byla navíc výrazně intuitivnější a oproti Hikvision můžu nastavit mjpeg na více streamů, takže se pak dá zobrazovat např. různý výřez pro různé použití. Obrazovou kvalitu srovnávat nemůžu, obě kamery jsou 2Mpix, ale tuším, že Hikvision (darkfighter) bude ve tmě citlivější...


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 641
 

Pridavam dalsi IP kameru fungujici s loxone, tentokrat FishEye provedeni.

https://www.aliexpress.com/item/33030657545.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b104c4dNiFoX5

 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

Je hezký číst jak vám to funguje, máte někdo integrovaný VTO6000 od Dahua ? nechce se mi měnit u branky když to mám teprve čtyři roky 


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 
Posted by: David

Pridam dalsi china IP kamery s jpeg, tohle je treba 8ch, se 6 kamerama, POE a H.265. Cena pri prepoctu vc NVR na kameru je dost solidni 35$/kamera, pocitano i s NVR!

https://www.aliexpress.com/item/MISECU-8CH-1080P-POE-NVR-Kit-Security-Camera-CCTV-System-4PCS-Indoor-Audio-Record-Sound-IPDome/32833170290.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dIG5CqT

URL pro jpeg je jak uz psal @danielcada

IP/webcapture.jpg?command=snap&channel=0

Osobne mam ale zkusenost, ze neni treba protlacet pres LOXBERRY, MiniServer si to prezvika sam. Teda aspon u jine kamery, ktera take delala snapshot, takze neprepokladam, ze by u teto nejelo, princip stejny.

@David Jake jsou dlouhodobejsi zkusenosti s provozem Misecu NVR? Funguje v pohode? A jakou to ma apku? Da se na to koukat v modernich prohlizecich nebo potrebuju nejake obskurni technologie jako IE nebo flash?

 

 


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

A ještě otázka. Chci bullet kamery a u všech těch kamer zezadu kouká kus kabelu s konektorem. Já bych ho rád nějak schoval, nechci aby mi visel někde vedle nebo pod kamerou. Jak tohle řešíte?


   
ReplyQuote
(@david-pr)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 641
 

@blaf

osobne NVR od Misecu/Techange nemam(nahravam na NAS), ale daval jsem ho par znamym a jedu pres 2 roky v pohode. App XMEye

Bohuzel stale jen IE...na mobilu pouzivam TinyCam+par primo v Loxone.

Ty kabely me serou taky, takze jsem koupil drzak 1 a drzak2


   
ReplyQuote
koubek
(@koubek)
Active Member
Joined: 6 years ago
Posts: 13
 

Bullet kamery dávám většinou na krabici např. Gewiss 44207, ve víčku vykroužím díru cca 60mm aby měl kabel možnost pohybu, samořeznými šrouby přidělám základnu, prostrčím kabel a zacvaknu kouli kamery s rámečkem. Zapojím konektory a víčko přišroubuji na krabici. V krabici mám dosti místa na konektory, případně u turbo HD kamer na  videobalun. Plastové šrouby s kulovou u krabic Gewiss lze lehce povolit i po letech. Na krabici se mi vejde ještě třeba pohybové čidlo, jeho výhody ve spojení s kamerou snad nemusím popisovat. Krabice zůstane buď na povrchu nebo se dá zapustit do zdiva a nechat venku jenom víčko. V originál držácích moc místa není, na baluny už ani náhodou. V krabici může být ještě přívod k reflektoru, teplotnímu čidlu, soumrakovému čidlu atd.

Krabice GW44207 IP56 190x140x70


   
ReplyQuote
 blaf
(@blaf)
Honorable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 490
 

Nemate nekdo zkusenosti s nvr a kamerami od reolink? Cenove vypadaji docela dobre a to rozhrani by melo byt lepsi nez u toho misecu. Melo by fungovat v ff/chrome. Jen teda kamery umi jen H.264, ale to ve finale neni zasadni vec.


   
ReplyQuote
(@stevec)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 15
 

Nevím jestli to tu už někdo dal, ale užitečný odkaz:

https://www.ispyconnect.com/man.aspx?n=Loxone#

 


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

BTW netusite prosim někdo, zda je u Wifi verzi těchto IP kamer (konkretne MISECU 1080p IP) nutne nejak extra aktivovat wifinu? Po UTP kabelu se k ni normalne pripojim, do Loxone obraz také dostanu, ale k domaci wifi se nepripojim 🙁

 

 


   
ReplyQuote
(@zoltan)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 120
 

Ahoj

Mate niekto skúsenosti o ovládaní nvr cez APi?

Mam v pláne použiť nvr Hikvision s dvoma kamerami a ovládať  Loxonom cez sieť.


   
ReplyQuote
Page 6 / 9
Share: