X
Forum

Forum

Elektrozámek branka
 
Notifications
Clear all

Elektrozámek branka

35 Posts
12 Users
2 Likes
4,696 Views
Froggg
(@froggg)
Trusted Member
Joined: 4 years ago
Posts: 54
 

Já používám Loxone NFC Code Touch, ovládám tím samozamykací zámek Assa Abloy. Když jsem s tím začínal, tak jsem měl nápad vyzkoušet i otevírání platebními kartami a jelikož mám karty 4 bank, zjistil jsem, že u některých karet Loxone vyčetl s každým přiložením jiný kód a u některých byl pokaždé stejný. Tehdy jsem měl nejčastěji u sebe Equabank, ta měla kód vždy stejný, tak jsem odemykal byt tím, alternativně mobilem nebo NFC přívěskem na klíčích. Takže pokud někomu nefunguje platební karta, zkuste případně jinou, pokud máte.


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Tak jsem otestoval 6 různých karet a nic - ani jedna mi nefunguje (CSOB, CS, Revolut) master card i visa. Dokonce i benefit jsem testoval. NFC se nauci ale pak uz neprecte. 

Mate nekdo overeno pro který typ karty to funguje? Klidně si založím účet, jen at mi to funguje.


   
ReplyQuote
Froggg
(@froggg)
Trusted Member
Joined: 4 years ago
Posts: 54
 

Teď jsem zkusil tu starou kartu Equa, ta funguje, ale tu už si nezaložíš, vzhledem k tomu, že to zabalili. Ale vzal jsem ještě kartu UCB (Visa Classic), přiřadil ji uživateli a normálně to chodí taky, karta je opakovaně rozpoznána.


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Teď jsem to testoval s reálnými kartami. Vše krásně jede. Ale přes iPhone ani tuk. 


   
ReplyQuote
(@sigituning)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

@juras Já bohužel/bohudík nemám loxone intercom, ale akuvox, tam lze karty normálně načíst a uložit když používám právě iphone (normálně dvouklik na iphonu, rozbalí se bankovní karta a po zadání otisku prstu nebo ksichtu (záleží co máte za iphone) se kod uloží do čtečky v akuvoxu. tento kod se již nemění. Používám osobně CS


   
ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: