X
Forum

Forum

Code touch znovuzap...
 
Notifications
Clear all

Code touch znovuzapojení

5 Posts
2 Users
0 Likes
705 Views
(@net-work)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 40
Topic starter  

Ahoj, chci se zeptat - neřešil jste někdo odpojení a znovuzapojení kabelů do NFC code touch v tree variantě?

Dodělávali jsme fasádu, tak jsem musel tlačítko sundat (provedl jsem tak, jak když vytahuju kabely z wago svorky - kroutivým pohybem).

Teď ale když chci znovu kabel vložit, tak tam už nedrží.

Nesetkal jse se s tím někdo? Resp. nevíte třeba jak to rozebrat, jestli to vůbec jde?

 

Díky


   
Quote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 116
 

Ahoj.

Velmi Ti asi nepomozem, ale mozem povedat, ze som moj codetouch mal uz 3x odpojeny a kable v nom stale drzia...

Napada ma iba, ze sa tam nieco 'kuslo'. Mozno to bude aj na reklamaciu...


   
ReplyQuote
(@net-work)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 40
Topic starter  

I tak díky za info. Ze supportu Loxone mi napsali že mám zkusit kabel s větším průměrem a propojit wagovkama. Jelikož tam používám CAT7, tak větší průměr jaksi neexistuje, jediné co mě napadá dát na konce lisovací dutinky...


   
ReplyQuote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 116
 

V dokumentacii pisu 0.32...0.08mm2 / AWG22...AWG28.

Cat7, co som pouzival ja (Solarix) ma 0,565 a vliezol tam uplne bez problemov... Mozno tam skusit narvat nejaku 0,75, alebo nejakym hacikom vytiahnut pliesok. Predpokladam, ze to je robene na sposob neotvaracej wago.


   
ReplyQuote
(@net-work)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 40
Topic starter  

@dav jo dovnitř šel kabel úplně v pohodě (mám ten stejný co Ty Solarix)... Já si taky myslím že je tam ten plíšek vymáčknutý a prto to nezaaretuje ten drát. Ale rovnat ho háčkem nejde, tam není vůbec přístup (je to zapuštěné...).


   
ReplyQuote
Share: