X
Forum

Forum

Doučovanie LOXONE
 
Notifications
Clear all

Doučovanie LOXONE

23 Posts
8 Users
1 Likes
2,201 Views
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

Dobrý deň 

Hladám niekoho, pravdaže za poplatok pre vyriešenie určitých úloch pre Loxone. Všetko príklady sú v riálneho života. Základy a software mám prebrané, ale na školeniach sa človek nič naučí len nové bloky ako fungujú, ale to si nájdem bez toho. Ide mi hlavne o konkrétne riešenie kúrenie,ventilácia a iné jednoduché možno veci pre iných. 

Ďakujem, keď tak mi napište aj na mail, kto by mal záujem [email protected]


   
Quote
(@patrick)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 60
 

Co by si potřeboval? Mám e-shop a programování v Configu mě docela baví. Začal jsem psát blok, můžeš mrknout na https://www.inliving.cz/loxone-blog/

nebo se ozvi na patrick(zavináč)inliving.cz

P.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@patrick ako je mozne ze je na E shope zlava na miniserver? 
Ved to je porusenie pravidiel loxone, ci nie?


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@smotek7

Urcite aj tam prisla Corona a nie je tak velky zaujem o miniserver lebo je dratovy  skor sa riesia uz hotove instalacie cez bezdratove veci.


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@patrick

Poslal som Vam mail


   
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

@smotek7

 

Hlavne se to nesmi. Pokud si jako obchodnik koupim rohli tak je muj problem za kolik ho budu prodavat. A nikdo nema pravommi rikat za kolik mam prodavat.


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@sundevil

to zas je pravda i tak uz dnes kazdy ceny vyhlada na nete 


   
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

@stefan1981

 

verim ze by to zajimalo obchodni inspekci. Ze nekdo nekomu naroizuje cenovou politiku ve firme


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@sundevil

Skoda ze teraz uz i online shopy a rozne zlavy rozhoduju o cene produktu a nie montazne spolocnosti, ktore to montuju i tie potrebuju zarobit. 


   
ReplyQuote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 116
 

@stefan1981 moj nazor je, ze montazne spolocnosti maju zarabat na praci, nie na predaji tovaru. Na predaj su tu prave obchody a e-shopy.


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@dav

Tak presne toto je problem, ked mate tovar z e-shopu a produkt sa pokazi co uz mam vlastne skusenosti trva to prilis dlho aby som dostal novy produkt, alebo uplatnil reklamaciu cca 30 dni. A 30 dni cakat ze klient bude bez prudu ci inych veci by Vas dost rozhodilo. To je asi najvacsi problem ze kazdy chce len predat, ale za nasledky uz ruky prec. Preto ked to robim ja tak pravdaze za material rucim 2 roky(kus za kus) a EZS(centrala a klavesy) az 5 rokov ze ked sa cokolvek stane tak som tam na druhy den a vymenim a dalsi den riesim reklamaciu produktu(neda sa odmontujem a poviem teraz Vam to nepojde). Presne na toto je tam ta cenova rezerva pre firmy ze mate za cenu materialu cast zaplatenu do rezervy a pravdaze dalsia cast je z prace co ste zarobili.

 

Asi takto to ja vidim 


   
Jakub reacted
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

@stefan1981

 

je ti kazdeho vec zda si to necha udelat prez firmu z 24 hodinovym servisem nebo ne.

 

Je to to same jaky by zrusili bauhas a pokud chces vodovodni trubku nebo pretlakovy ventil zavolej si instalatera


   
ReplyQuote
(@stefan1981)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 13
Topic starter  

@sundevil

Klucovy je servis a dostatok materialu na servis skladom bez cakania. Reklamacku sa da riesit kedykolvek ale technicku vec treba riesit hned alebo co najskor. 


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2207
 
Posted by: @dav

@stefan1981 moj nazor je, ze montazne spolocnosti maju zarabat na praci, nie na predaji tovaru. Na predaj su tu prave obchody a e-shopy.

Si taky neseš do hospody maso, ať ti udělají jídlo, protože mají vydělávat na vaření a ne na prodeji toho masa a služeb s tím spojených?

Eshop je od toho, ať si to ten zákazník klidně koupí, ale nemůže se pak divit, že mu to nikdo nenainstaluje. Kupovat by to měl s tím, že si musí sám poradit.


   
ReplyQuote
(@sundevil)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 197
 

@kobra23

stefan to takto myslel.

 

Je to stejne jako napriklad koupis na eshopu tlumice a zaneses si je do servisu at ti je namontuji a servis to rad udela ale za priplatek 20%.

 

Ale narizovat nekomu eshopum (obchodnikum) zakolik musi prodavat je 1 stranu prasarna a na druhou nezakonne


   
ReplyQuote
Page 1 / 2
Share: