Forum

Forum

Notifications
Clear all

Audioserver

256 Posts
41 Users
10 Likes
30.2 K Views
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Nezkoušel někdo změnu tónu pro zvonek a nebo pro alarm? Ve webinaři je popsán návod jak přepsat soubory v  audiaserveru přes FTP nabo přes windows průzkumníka. Bohuřel na FTP mi neodpovídá a na domácí síťi ho nevidím 🙄 


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@kobra23 je to dane vyberom koncaku, ktory je limitovany 26V.
• Wide-range supply voltage
– 5 V to 26 V (operating range)
– 30 V (absolute maximum rating)


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
Topic starter  
Posted by: @pigom

na domácí síťi ho nevidím 🙄 

To je divné. A funguje ti? Zkoušel jsi na něj přístup přes ten jeho Webserver? 

Ta síť bude jeho největší slabina. Jsem ho měl doma na obyč routeru a vše ok. Přenesl jsem ho do jiného objektu, kde je nejnovější Mikrotik a začaly problémy s dostupností přes Loxone Config. 

Tak jsem ho pak nápojil do switche pro kamery, které umí jen 100 Mbit a fungovalo všechno.


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Mám ho na stejném switchi s miniserverem routuju to přes mikrotik. Přes web se do něj dostanu bez problémů. Jen jsem si všiml že jakmile udělám přes web nějakou změnu v nastavení sítě tak už pak nedojde ke spojení s miniserverem. Jediný řešení je vrátit změny zpět a nebo odebrat audioserver a znovu se změnou ho přidat. Chtěl jsem nastavit nějaké nové tóny pro zvonek. Tak asi to na chvilku zapojím na jiný router a zkusím se do něj dostat.


   
ReplyQuote
(@jimmy)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 15
 
Posted by: @smotek7

Mam na terase 2ks tieto hracky 
https://www.realshop.sk/product/bose-model-251-biele?utm_source=dgt&a_aid=5efb075d494b4&a_bid=1808dabf&data1=gclid_CjwKCAjw74b7BRA_EiwAF8yHFIJXmqFSpG0bHA3xtbM0jOeUWfeFb1DFuAFWBhM0tt2Nl21gEEAK5BoCbPYQAvD_BwE&gclid=CjwKCAjw74b7BRA_EiwAF8yHFIJXmqFSpG0bHA3xtbM0jOeUWfeFb1DFuAFWBhM0tt2Nl21gEEAK5BoCbPYQAvD_BwE

napojene na Sonos connect amp v technickej.
Bezne hlasitost na 40 percet. Nad 70 som koli susedom este neskusal.
Plan je vyskusat tam prehodit  AS , dnes vraj dorazil.

Ahoj, zkoušel jsi ty Bose 251 přímo přes AS? Jak to hraje? Není na to ten AS slabý? Taky tyto repro plánuju na zahradu, na terasu potom jejich o něco menší kamarády BOSE 151.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@jimmy nebolo kedy, ale urcite to skusim. Dam vediet.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Máte někdo tušení jak funguje LineOUT ? 


   
ReplyQuote
Emzee
(@emzee)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 14
 

@koldavideo Muzes poslat jeden vystup (zonu) misto do repraku na svorkach na jiny zesilovac (napr. AVR) formou linkoveho vstupu. V nastaveni dane zony v configu je potreba prepnout typ reproduktoru na "Line out".

line out

   
milanc reacted
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

@Emzee

Aha, díky. Já to totiž nemám v nabídce, protože jsem ty stereo zóny rozdělil na jednotlivé mono zóny. Musel bych tedy zpět sloučit do stereo a pak bych to mohl využít. Škoda že ten Line-Out neudělali samostatně. Díky.


   
ReplyQuote
Emzee
(@emzee)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 14
 

@koldavideo Za malo. Je to trochu podrazacke, ze kdyz chces pouzit Line out, tak ti prestane fungovat jeden cely stereo vystup i kdyz tam porad je a k nicemu se pravdepodobne nepouziva.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Momentálně mám druhý audio server na cestě. Pokud použiju dva audioservery k jednomu miniserveru, předpokládám že je pomocí Turbo Tree nebudu propojovat. Je to tak? Turbo Tree je tedy jen pro propojení se stereo extension? Díky


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
Topic starter  

Ano.

AS páruješ k MS.


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

Zdravím,

tak mi taky konecne dorazil MS...mam s tim ale problem ...kdyz nahraju mp3 na sd kartu primo do MS pres \\192.168.xxx.xxx\Library  tak to hraje hrozne zkreslene...

kdyz bych chtel zalozit  knihovnu z NAS disku tak netusim jak mu to tam mam zadat

hlasim se tam jako host z pc mi to jede bez overeni

\\192.168.1.111\music

image

diky


   
ReplyQuote
(@pigom)
Trusted Member
Joined: 6 years ago
Posts: 85
 

Síťovou knihovnu mám připojenou k synology NAS a jako host mi to přihlásit nešlo. Vytvořil jsem si extra uživatele s oprávněním do music a tohoto uživatele jsem nastavil do audioserveru.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Také se připojuji ke sdílenému adresáři s hudbou na NAS synology a bez problémů.


   
ReplyQuote
Page 2 / 18
Share: