Forum

Forum

Notifications
Clear all

Audioserver

256 Posts
41 Users
10 Likes
30.2 K Views
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 

Co používáte za app v Android na Air Play? Já mám sice IOS , ale besedy mají Android? 
Děkuji 


   
ReplyQuote
(@semba)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 54
 

Toto používá Moje přítelkyně, ale placenou app. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.airmusic.trial&hl=en_US&gl=US


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Jak dlouhé kabely mužů použit k reprakum z audioserveru? idealne i s informaci o průměru kabelu. Mám totiž audio server asi 10m od obýváku a celkem bych musel natáhnout kabel cca 20m. Bude to hrát?


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 
Posted by: @semba

 

8733302A 0251 43F2 840A 928BD805F1A7

Instalace na polici do 19 Racku

Super napad.

Resim stejny problem. Mam dokonce stejny rozvadec jako ty (2x1,2m) uz plny. Policku vedle v racku bych volnou nasel.


   
ReplyQuote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 116
 

@semba

Nebude problem s chladenim? Predsa len tam nebude fungovat prudenie vzduchu tak, ako je navrhnute....


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

delka kabelu zavisi dost na tom co bude na konci... ja budu davat CornedAudio 8ohm a s prurezem 2,5mm a delka muze byt 30m


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Na konci mám Klipch 2x RP 82 II, 8ohm, každý max 150W


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@juras jsi hifista? Nebo budes delat diskoteky? 

Pokud ne, tak je to celkem jedno a vse na 1,5mm bude ok. Kdyz das 2,5mm tak lepe. Zalezi jake ty bedny maji citlivost atd... a jestli to chces resit nebo ne


   
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

Hifista vubec, jsou to repraky ktere mam zapojene k receiveru a hraji opravdu hezky. Receiver chci vykopnout a zapojit je na audioserver. Aspon tohle je plan. Nevim jestli je lepsi dat stereo extension nebo tahat audio kabely pres cely berak.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2205
Topic starter  

Po tom co mi jednu dobu často tuhly Stereo Extension po každém restartu, jsem byl rád, že je mám všechny na jednom místě a nemusím obcházet celý dům. Bylo nutné je restartovat, tj. odpojit od napájení.

Takže za mne jsou kabely lepší. 


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

Nevíte copak za A/D převodníky v tom jsou ? V datovém šitu je jen vzorkovací frekvence 44,1 kHz což na nějaký repráky v podhledu bude stačit .... ale to je tak asi všechno


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@dalibor to myslis vazne? Na 99% nepoznas rozdil mezi mp3 a originalem, treba na CD. Nebo si doma poustis vse v HiRes?


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

@richard no právě.... pokud to bude reprácích v podhledu tak nepoznám to je OK 🙂 🙂 🙂


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1196
 

@dalibor nepoznas to ani na super sestave 🙂 Byl jsem sam ucastnikem testu, kdy se srovnaval originalni signal s prevedenym do MP3. Delal to RNDr. Bohumil Sykora, pokud ted resis co resis tak to jmeno znas. A nevzpominam, ze by nekdo z ucastniku zaznamenal rozdil. Ale byli tam hlavne ptaci, Sykora, Holub, Dudek a spol (a opet, pokud resisi ze ti 44,1KHz nebude stacit, tak jmena znas 🙂


   
pepe112 reacted
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@richard ja mam hudobny hluch, cize to nepoznam. Ale su ludia co poznaju ako je MP3 spravena.
@ager takeho pozna...


   
ReplyQuote
Page 14 / 18
Share: