Forum

Forum

Apple iOS Shortcuts...
 
Notifications
Clear all

Apple iOS Shortcuts!!!! YES!!!!!!

57 Posts
13 Users
3 Likes
4,889 Views
(@ichtis)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 62
 

@pa-v-el

Zdravim, zatim to neřešim, jsou svátky, je třeba čas využít jinak 🙂


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

@ichtis

nechapu jak jinak 🙂 too nerdy!

jinak me to proste funguje, tak jak jsem popsal... a stale si stojim za tim, ze plati 2 varianty problemu


   
ReplyQuote
(@ichtis)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 62
 

"Jinak" jsem myslel, že je třeba se věnovat dětem a rodině...neřešit tyhle vychytávečky..

 

 


   
Pavel reacted
ReplyQuote
(@siebencz)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

Kluci asi vám moc nepomůžu s tím jak to zprovoznit mimo lokální síť /to bych taky chtěl).

Ale podělím se o můj zásek, který jsem s tím měl, ale dneska se mi to podařilo vyřešit a zkratky mi tak fungují. A jsou super!

Popis situace: Zkratka se spustila, ale skončila chybou a nic se nestalo:

Operaci nelze dokončit. (com.loxone.LXHTTPCommand chyba -7782.)

Řešení: Odinstalovat a znovu nainstalovat Loxone appku v mobilu.

Díky TP z Loxone, že mi pomohli!


   
ReplyQuote
 Tom
(@tom)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 21
 

Já jsem měl podobný problém s tím, že se zkratka pustila na apple watch, ale skončila s chybou. Podařilo se mi to vyřešit i bez re-instalace aplikace. Stačilo zkratky smazat a vytvořit znovu.


   
ReplyQuote
(@sigituning)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

@pa-v-el

Ahoj, tak jsem dneska konečně zkoušel zkratky na 2ks iphone + 2ks Loxone. Můj MS1 jede pořád na FW. 8.0.7.19 kvůli modbus rtu rychlosti, druhý MS1 běží na aktuální verzi fw.

Zkratky na mojem fw nefungují, zatímco na nové fw MS1 ano. Oba iphony mají stejný iOs a stejné loxone app. Takže problém je určitě ve verzi fw MS. Je to pěkně k vzteku 🤣 


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

@sigituning

tak to je snad jasny no 🙂 za me okamzitej duvod k upgradu... loxone appku uz prakticky nepouzivam... vse jedu z action centra (right swipe) a je to UZASNY!!!!!


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
 
Posted by: @sigituning

@pa-v-el

Ahoj, tak jsem dneska konečně zkoušel zkratky na 2ks iphone + 2ks Loxone. Můj MS1 jede pořád na FW. 8.0.7.19 kvůli modbus rtu rychlosti, druhý MS1 běží na aktuální verzi fw.

Zkratky na mojem fw nefungují, zatímco na nové fw MS1 ano. Oba iphony mají stejný iOs a stejné loxone app. Takže problém je určitě ve verzi fw MS. Je to pěkně k vzteku 🤣 

No tak to bude ono, také jedu na starém FW. Díky za zprávu!


   
ReplyQuote
(@peter125)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 47
 

@elpaso ahoj, prosim ta chcel by som sa poradiť, ako mas riešené ovládanie brany.

Bránu, teda motor si pripojil na loxone a ovládaš relatkami? Mas nejaký bežný motor, ktorý má svorky na ovládanie?

ďakujem


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

@peter125 ahoj,mam NICE motor. rele na close, rele na open. zarovnem dalkove ovladani NICE privedene do loxonu aby nedoslo k desyncu


   
ReplyQuote
(@peter125)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 47
 

@elpaso ahoj to diaľkové mas ako vyriešené? Je to nejaký ftp kábel od motora do loxone? 

Na HomeKit to mas potom cez homebridge pripojený na loxone?

 

dakujem


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
Topic starter  

@peter125

jojo presne tak... 4x channel (+1x 24V) = 5 vodicu na dalkovej ovladac->loxone digi input. a nasledne 2x vystup (+1 comm) = 3 vodice na ovladani. takze cele se to akorat vejde do jednoho datoveho kabelu


   
ReplyQuote
Page 4 / 4
Share: