X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Krone moduly

86 Posts
28 Users
8 Likes
13 K Views
(@kubrt_cz)
Estimable Member
Joined: 2 years ago
Posts: 166
 

@_petr_ : je třeba číst pořádně, svorky jsou samozřejmě uchyceny na DIN, ale já psal o propojení N pólu na těchto svorkách. 

busbar lišta se v tomto případě uchycuje na PHP PDL svorku, která má stejný tvar jako zmiňovaná PDL 4. Případně tatáž ve verzi SO, která má navíc fixační plíšek a je určená pro svislou montáž.

mmch držák lišty - pro případ uchycení z fotografie výše - dělá i Weidmüller, označení SH1

svorky na tuto "busbar" lištu (u Phoenix označovány jako AKG) mají samozřejmě taky, celou řadu, já beru ZB4K

Mám v plánu v rozvaděči dělat jednotlivé logické sekce zásuvek (vše taháno do hvězdy) které budou každá za samostatným proudovým chráničem a tím pádem na samostatném N "můstku", realizováno právě přes ten busbar. Až budu mít hotovo, nafotím a pošlu.

 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Jake pouzivate stitky na krone (lsa) svorkovnicich. 

Idealne neco levneho, 30Kc za kus se mi moc davat nechce.


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Na svorce jen číslo a popis v Excelu 🙂


   
ReplyQuote
vita_k
(@vita_k)
Trusted Member
Joined: 5 years ago
Posts: 59
 

ahoj sehnat krone je stale asi nejvyhodnejsi v rackshopu, ze? diky.


   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1896
 

@vita_k ak chces mam tu 19ks svorkovnic a 2ks drziakov na 10 svoriek


   
ReplyQuote
Josefx
(@josefx)
Active Member
Joined: 3 months ago
Posts: 11
 

Tak som hľadal alternatívu na rozvod 24V do rozvádzaču a našiel som peknú verziu na aliexprese. Dá sa nájsť pod hľadaním "ptfix", predáva to obchod s názvom "WONKEDQ Official Store". TADY

 

- modrá verzia má osadené nožičky na vodorovnú montáž na DIN lištu

- červená verzia má pridané bočnice pre montáž hocikam pomocou vrutov/šróbov a naľavo má osadenú popisnú vlaječku kam je možné nalepiť štítok z tiskárny

- šedo-oranžový diel je možné nasunúť na spodok modulu aby sa dal nainštalovať na DIN lištu vertikálne a zaberal menej miesta. 

 

ptfix wonkedq

   
vita_k reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Ake je to velke? Takto na pohlad to vyzera, ze voci krone to zabere nasobok (2-3?) priestoru.


   
ReplyQuote
(@orlik80)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 44
 

Oficiálně to vyrábi Phoenix:

https://www.phoenixcontact.com/cs-cz/rozvodne-bloky-ptfix


   
ReplyQuote
elpaso
(@elpaso)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 829
 

@dusanmsk presne... todle vubec nedava smysl... kdyz si predstavim ze jednopolova krone svorka mi da na cca 2 moduly 40x potencial... sem tam je rozebiram a rozpulim vnitrni spoku a mam 20x + a 20x - a je vyreseno


   
ReplyQuote
Josefx
(@josefx)
Active Member
Joined: 3 months ago
Posts: 11
 

@dusanmsk čisto červený blok je 57x29mm. 2 kusy spojené nad seba a namontované vertikálne majú 122x29 (táto kombinácia nie je na fotke a je medzi nimi šedá spojka).


   
ReplyQuote
Georgio
(@georgio)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

Já teď na zkoušku objednal úzké 2-řadové a pak 3-řadové svorky z Ali

Jsou za slušný peníz.. Nevím jestli mám jít do Krone svorek, tak hledám přístupnou alternativu.. Pokud byste měl někdo jiný tip, dejte vědět, díky.

Svorky

   
ReplyQuote
Page 6 / 6
Share: