X
Forum

Forum

Sonoff NSPanel PRO ...
 
Notifications
Clear all

Sonoff NSPanel PRO - Nativni aplikace Loxone

7 Posts
6 Users
1 Likes
2,706 Views
(@hovorkap)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
Topic starter  

Ahoj,

objednal jsem si Sonoff NSPanel PRO - je to androidi krabicka velikosti vypinace.

Podle casti navodu na HOW TO - Home Assistant on the NSPanel Pro (Fully Local) - YouTube a se mi podarilo nahodit tam oficialni loxone appku. Zatim se trochu seka, ale myslim ze po dalsim ladeni by to mohlo byt celkem fajn reseni. 

IMG 1671

Prubezne zkusim posbirat odkazy a prikazy a poskladam to do nejakeho uceleneho navodu.

Zatim ve zkratce:

1) Je treba zapnout adb pres ewelink appku (poklepanim na deviceId) a connectnout adb na ip adresu panelu

2) nainstalovat tam ultrasmall launcher, xposed, anywebview, Android system webview a loxone appku (13.1)

3) pushnout tam xposed v90 tar, spustit adb shell a par prikazu na rozbaleni a spusteni instalace frameworku, reboot

4) nasimulovat home button a v novem launcheru spustit xposed installer. V xposed aktivovat modul anywebview a pak v developer settings vybrat instalovane webview - bez toho loxone appka nepojede vubec

5) Pak restart, do noveho launcheru a spustit Loxone. Prihlasit a jedem.

Kdyztak piste, kdo budete mit zajem se pridat k testovani a tweakovani.

Petr.


   
Vladiczek reacted
Quote
(@hovorkap)
Active Member
Joined: 4 years ago
Posts: 6
Topic starter  

Tak mam update, loxone na tom pojede svizne, jen ne posledni verze. V logcatu to hazi spoustu javascriptovych chyb. Po instalaci predchozi verze 13.0.1 to slape jako hodinky. Jen bez nejnovejsich ficur. Ale oni to loxonauti urcite do pristi verze fixnou.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

No, kedze javascriptovych chyb, tak predpokladam, ze to prepisali do nejakeho electronu alebo podobnej javascriptovej sracky, ktora sice bezi na 1000 platformach, ale na vsetkych 1000 uplne priserne pomaly ...


   
ReplyQuote
(@bennym)
New Member
Joined: 1 year ago
Posts: 1
 

Hi

Do the microphone and speakers work for the Loxone intercom on this device?

 


   
ReplyQuote
(@prochyhome)
New Member
Joined: 1 year ago
Posts: 1
 

Zdravím, bojuji už cca 4 hodiny s prvním krokem. Nejde spojení přes tcpip se zařízením. Zároveň nevidím zařízení při commandu adb device -l, když jsem zařízení připojil přes USB. Při pokusu stáhnout správné drivery mi windows hází chyby, že driver není kompatibilní s x64.

Už mi dochází nápady, jak pokračovat. Jak myslíte to poklepání na deviceID? Zkoušel 7x poklepat, ale ničemu to nepohlo.

 

Nemáte nějaké nápady, jak postupovat?


   
ReplyQuote
(@romano)
Active Member
Joined: 1 year ago
Posts: 17
 

@bennym Yes, but the whole modified system is very lagging...


   
ReplyQuote
(@xxpeta)
Eminent Member
Joined: 5 years ago
Posts: 21
 

Ahoj, nějaký pokrok s loxoní apkou na NSPanel PRO?


   
ReplyQuote
Share: