X
Forum

Forum

Integrace interneto...
 
Notifications
Clear all

Integrace internetového rádia/intercomu do Loxone

68 Posts
14 Users
7 Likes
17.3 K Views
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

To Kolda: Hele a neni to prekombinovany ? Tu saunu mas v koupelne ne? Neni jednodussi veschny repra zapojit dohromady na vystup amp. a relatkem pred ampem jenom zvolit zdroj? Dyt stejne lidi v saune uslysi repro v koupelne a naopak... 

To Radek: Objednaval jsem nekde v cine, ale mozna to najdes i tady. Akorat dej BACHA na orientaci konektoru, protoze tenhle uhlovy ti musi sedet aby byl otoceny ke zdi. Ad repro> Pokud to mas jenom na podkresleni atmosfery doma, staci ti cokoliv, treba i ty DEXONy. Hrajou celkem dobre. Hlavne at to ma aspon 6,5 palce, nic mensiho neber. 


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

Jinak ten rozdíl mezí RP-81x81 a RP-82 je opravdu obrovský i pro laika,ty 81ky mají dost dobrý hloubky jíž od menší hlasitostí, ty RP-82 jsou spíš pro nenáročnou kulisu , ale jdou doplnít LED páskem,a můžou plnit funkcí orientačního osvětlení:-)

dex  2

 


   
MartinB reacted
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Díky chlapi za rady. Jak to tak čtu, tak se vyprdnu na předražený Loxony a půjdu raději cestou Dexonu. I když si dám 2 do místnosti, pořád budou levnější než Loxone. Jen teda koukám, že máte všichni repro i v koupelně. Já jsem si to do ní nedával, i když zvažuji, že bych ještě dotáhnul. Z reálu, využíváte to potom v koupelně? Já tam zas tak dlohou dobu netrávím, tak nevím, jestli by to mělo reálný využití...


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

To Radek: já to mám  zapínám tlačítkem přímo v koupelně při sprchovaní, a používám to opravdu pořád


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  
Posted by: VitaDDD

 

Otázka je,zda ty 82ky v té sauně nezkapou,a to doslova 🙂 Podle mě jsou s termoplastu.

   

No tak to mě mrzí. To je škoda. Já jsem hledal něco opravdu kvalitnějšího do sauny ale klidně postačí i ten v koupelně, tak pokud stojí za prd, je možná ani instalovat nebudu.


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

Já vlastně tu LARU ani nevypínám  (ve stavu "odjištěno"), jen vypínám vždy pár relátek do příslušné místností, ať jíž je zdrojem NAS, nebo internet.


   
ReplyQuote
(@vitaddd)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 144
 

To Koldavideo: v technickém listu píšou: interiéry i exteriéry, vlhká prostř., koupelny, bazény, sauny, kuchyně.

Takže beru zpět.

http://www.dexon.cz/data/popisy/k79.pdf


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
Topic starter  
Posted by: gisbern

 

To Kolda: Hele a neni to prekombinovany ? Tu saunu mas v koupelne ne? Neni jednodussi veschny repra zapojit dohromady na vystup amp. a relatkem pred ampem jenom zvolit zdroj? Dyt stejne lidi v saune uslysi repro v koupelne a naopak... 

To Radek: Objednaval jsem nekde v cine, ale mozna to najdes i tady. Akorat dej BACHA na orientaci konektoru, protoze tenhle uhlovy ti musi sedet aby byl otoceny ke zdi. Ad repro> Pokud to mas jenom na podkresleni atmosfery doma, staci ti cokoliv, treba i ty DEXONy. Hrajou celkem dobre. Hlavne at to ma aspon 6,5 palce, nic mensiho neber. 

   

Nejde o to že by slyšel někdo hudbu ze sauna nebo naopak, prostě když jsem v sauně chtěl bych hudbu tam a když v koupelně ta ze stropu v koupelně. 

Ještě to celé budu muset přehodnotit. Je docela dost času. Saunu teprve budu zapojovat a obkládat takže ...


   
ReplyQuote
 dmnc
(@dmnc)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 7
 

ad odolnost repro v sauně, na strop bych se vykašlal a umístil je na zem, bude velmi nízká teplota. 


   
ReplyQuote
 kazi
(@kazi)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 39
 

Jak jste tady řešili uchycení tabletu na stěnu, tak se mi moc líbí rámeček od Basalte a maj i moc pěkný vypínače. Ale jak už to tak bývá, DIN liště se sucháčem se to cenově nevyrovná.


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Designově vypadá držák moc pěkně (super, že mají vyřešeno i napájení). Ale jako u většiny pouze pro iPady a s cenou rovnající se novému iPadu (£328) 🙁

Já, co jsem našel tak je stylu magnetické samolepky ( http://www.hedgie.net/ ) nebo systém v trochu sofistikovanějším řešení ( http://comfortliveshop.cz/ringo ). Případně něco takového ( https://intuitiveusa.3dcartstores.com/S-Mount-Unpowered_p_55.html ).

Zatím ale nic, co by bylo ideál za rozumnou cenu. Kupodivu ani u čínana sem nic nenašel...


   
ReplyQuote
tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 147
 

Ja som svoj starý iPad 2 prichytil pomocou magnetu. Nabíjačku a zvyšok káblu mám schovaný v inštalačnej krabičke pod tabletom. Ak by som mal na tento účet vyradený tablet s lighting konektorom alebo micro usb asi by som zbastlil bezdrôtové nabíjanie, ale z čisto estetického hľadiska lebo tablet nemám potrebu vyberať.

IMG 4667
IMG 4666

   
juras reacted
ReplyQuote
(@juras)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 306
 

velmi pekna praca, mozem sa opytat -co za ramiky mas na vypinacoch?


   
ReplyQuote
tomas_iw
(@tomas_iw)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 147
 

Diky,

Rámček je Schneider Merten M-plan

http://www.mojvypinac.sk/#!/homepage/merten-m-plan


   
ReplyQuote
 nksh
(@nksh)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 405
 

Pekne, diky za inspiraci. To tlacitko je taky Merten? Nemuzu to v katalogu najit.


   
ReplyQuote
Page 4 / 5
Share: