Obyváková odysea 2017, timelapse

Obyváková odysea 2017, timelapse

Tak timelapse videa už jsou také hotová. Tentokrát nám přijde fakt povedený, protože krom celé akce jde vidět ještě všudypřítomná plazící se housenka, která nám naše snažení po celou dobu opravdu jen a jen usnadňovala. Bohužel na timelapsu není vidět sekání elektriky. Po výpadku se mi vypl foťák a v té eufórii jsem ho zapoměl hned nahodit.

Jelikož jsme dělali obyvák čtyři dny, je materiálu opravdu hodně. Proto jsem se rozhodl vyrobit dvě varianty videa. Jedna, 15 snímků za sekundu (tzn 2.5min/sec), což je klasika, jak jsou vyrobeny i všechny ostatní videa. Jenže, celý timelapse má pak 10 minut :). A proto vznikla ještě druhá verze pro ty, co nemají času nazbyt, a ta je jednou tak rychlá (tzn 30snímků za sekundu = 5min/sec). Ta má pak celkem 5 minut.

Klasický timelapse 15fps

Zrychlený timelapse 30 fps

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

6 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
petr
Guest
petr
6 years ago

Ahoj, můžu se zeptat co používáš za laser vodováhu?

Díky,
Petr

petr
Guest
petr
6 years ago
Reply to  L

Věřím, už jsem ho u tebe viděl na několika fotkách. Děkuji za doporučení!

Petr

Oliver
Guest
Oliver
6 years ago

Ahoj, mě by zase zajímalo, jak se nazývá ta “stojka”, na které stojí laser? A jak se udělá, aby byla přesně kolmá? Má na sobě vodováhu nebo tak něco?
Již nějakou dobu přemýšlím, jak to jednoduše udělat, abych mohl laser vytáhnout výš nebo níž, než mi dovolí stojan, a nemusel jsem ho podkládat. Tohle vypadá dobře.
Díky.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x