Bohušovy spravedlivé daně

Bohušovy spravedlivé daně

Nedělám to často (vlastně zatím ještě ani jednou), abych psal článek jen kvůli článku někoho jiného. Ale dneska udělám vyjímku.

Bohušovy spravedlivé daně

V článku Daniel Vávra krásně sepsal to, co i mne solidně žere (možná lze použít i “s” místo “ž”) na naší politické scéně, na chování politiků a jejich přístupu k podnikatelům nebo k lidem, kteří namísto sedění na zadku doma u televize něco dělají a snaží se být v něčem dobří.

Je mi jasný, že jedno sdílení článku nic nevyřeší. Na druhou stranu, pokud by sdílení tohoto článku otevřelo oči jedinému voliči těchto stran, byla by to výhra.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

3 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hvězda Pavel
Guest
7 years ago

Já souhlasím, že celá tahle kampaň je blbost. Celkově to podal tak, jak je napsáno v článku. Na druhou stranu patřím do kategorie která si socanským přidáváním nic nevydělá, spíš naopak. Když to vezmeme ale ab-und-zu, naši nejbližší sousedé, kterým ekonomika jede to mají stejně:
http://www.finance.cz/dane-a-mzda/dane-v-cr-a-v-eu/dane-v-eu/dane-v-nemecku/

Ale já bych byl spíš pro revizi platů těchle socek, kteří celý den sedí ve sněmovně a je jich tam 1/3…. Ale když se rozhodnou si změnit platy, tak jsou všechna místa obsazené a mačkají tlačítka ze setrvačnosti už od rána, aby náhodou neprošvihli hlasování…

Chápu ze mě ukamenujete – je to jen můj názor. Nicméně tento tah od socanů je další předvolební populistický tah, nic víc, nic míň.

PetrS
Guest
7 years ago

Já pochybuji, že tento blog čtou voliči socialistů. To byste musel psát o tom, jak získat půjčku, ne o investování do půjček 🙂

Ale jinak souhlas. Vzpomněl jsem si na Knora a jeho pohádku o 13 důchodech.
https://www.youtube.com/watch?v=ZXmJ9w-E-SI

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x