Bohušovy spravedlivé daně

Bohušovy spravedlivé daně

Nedělám to často (vlastně zatím ještě ani jednou), abych psal článek jen kvůli článku někoho jiného. Ale dneska udělám vyjímku.

Bohušovy spravedlivé daně

V článku Daniel Vávra krásně sepsal to, co i mne solidně žere (možná lze použít i “s” místo “ž”) na naší politické scéně, na chování politiků a jejich přístupu k podnikatelům nebo k lidem, kteří namísto sedění na zadku doma u televize něco dělají a snaží se být v něčem dobří.

Je mi jasný, že jedno sdílení článku nic nevyřeší. Na druhou stranu, pokud by sdílení tohoto článku otevřelo oči jedinému voliči těchto stran, byla by to výhra.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉

3 thoughts on “Bohušovy spravedlivé daně

 1. Já souhlasím, že celá tahle kampaň je blbost. Celkově to podal tak, jak je napsáno v článku. Na druhou stranu patřím do kategorie která si socanským přidáváním nic nevydělá, spíš naopak. Když to vezmeme ale ab-und-zu, naši nejbližší sousedé, kterým ekonomika jede to mají stejně:
  http://www.finance.cz/dane-a-mzda/dane-v-cr-a-v-eu/dane-v-eu/dane-v-nemecku/

  Ale já bych byl spíš pro revizi platů těchle socek, kteří celý den sedí ve sněmovně a je jich tam 1/3…. Ale když se rozhodnou si změnit platy, tak jsou všechna místa obsazené a mačkají tlačítka ze setrvačnosti už od rána, aby náhodou neprošvihli hlasování…

  Chápu ze mě ukamenujete – je to jen můj názor. Nicméně tento tah od socanů je další předvolební populistický tah, nic víc, nic míň.

  1. Neboj, zadne kamenovani ;-).

   Mne na tom toho totiz vadi strasne moc. Napriklad to co pises, ze si z dani tech schopnejsich zapati defakto volebni kampan a pridaj tim penize svym volicum. Tady se uz totiz nikdo nestara o ty, co neco delaji, ale jen o ty, co maji tu moc volit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Subscribe without commenting