Zásobování s.r.o.

Zásobování s.r.o.

Poslední dny mám novou důležitou funkci. Hlavní zásobovač! 🙂

2016-07-20 10.02.53

Každý den už jezdím zpět do Brna s vozíkem, protože ráno v garáži naberu podlahy nebo dlažbu, pak to vezmu přes železářství a minimálně jedny stavebniny a pak fofrem na barák.

Dneska jsem zásobováním strávil 3 hodiny a na barák jsem se dostal v půl jedenácté. Když už jsem nedělal zásobovače já, naváželi nový materiál i nové hračky ostatní dodavatelé.

2016-07-20 10.59.32

Dopoledne dorazil p. Hruban se všema Loxone komponentama a začal je montovat na lištu. Jestli byl předtím náš rozvaděč parádní, tak teď už je kulervoucí, protože s Loxone komponentama vypadá k sežrání :).

Jako další dorazil po obědě i náš dodavatel žaluzií, který přivezl purenitové podložky (spíš takové kostky 10x10x8cm) a profily na uchycení žaluzií. Na to jsme čekali už poslední dva dny, protože bez toho mohli fasádníci dělat jen tam, kde žaluzie nejsou a nebo jen pod úroveň oken.

2016-07-20 10.59.16

Zítra mne tak čeká jejich montáž. Bohužel lidé z G-montu už neměli na montáž čas, protože jsme k nim přešli na poslední chvíli od jiné firmy, která si neuměla poradit s montáží kastlíků pro pasiví dům. Díky tomu bylo vše narychlo a kvůli dovoleným už neměli kapacitu na montáž. Tak si to holt udělám sám a ještě ušetřím kolem 15.000kč :).

2016-07-20 15.41.31

Krom toho náš dlaždičkář pokračoval v přípravách koupelen. Dával tam nějakou hydroizolaci a stěrku a zítra začne usazovat a obezdívat vanu. Takže i toto se snad už začne hýbat kupředu.

2016-07-20 15.28.13

K večeru jsem pak ve volném čase připravil další tepelně-mostně-odolnou konstrukci, tentokrát kombinace L profilů a dřevěného profilu, na který bude na fasádě připevněno čidlo na detekci větru, teploty a asi i osvitu slunce. (tady by se určitě opět daly použít profily z kompozitu jak navrhoval PCA v diskuzi pod minulým článkem).

2016-07-20 15.28.09

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

10 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Guest
Petr
7 years ago

Dobrý den, v prvé řadě chci pochválit Váš blog – skvělá práce.
Rád bych se zeptal, jaké rozměry má Váš rozvaděč a kde jej máte umístěn – zapouštěli jste jej do příčky nebo je pouze přišroubovaný na zdi? Díky a přeji brzké dokončení stavby. Petr

Ruda
Guest
Ruda
7 years ago

Zdravim,
dekuji za super blog, preji vse dobre v dokonce stavby.

Moc by mi pomohlo kdyste uvedl na web jednotkove ceny elektro kabelu za metr napr CAT.

Ruda

Ruda
Guest
Ruda
7 years ago
Reply to  L

Zdravim,
super, diky – jeste ceny jsou s DPH nebo bez?
Nahodou jmeno nejlevnejsiho dodavatele nemate?;-)

Ruda

Slávek
Guest
Slávek
7 years ago
Reply to  L

Popravdě ta cena je parádní. Zkouším poptat podobnou cenu, ale nikde nejsou ochotni jít tak dolů. Chci se zeptat zda by jste byl ochoten zveřejnit i zbytek ceny na hrubou stavbu u elektro materiálu. Instalační krabice, zemnící pásek a vše okolo zemnění, rozváděče – elektroměrový, domovní, atd.
Velmi to pomůže při smlouvání u cen materiálu, když někdo tvrdí, že už to níž nejde.
Děkuji

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x