Kuk na anhydrid

Kuk na anhydrid

Tak jsme se dneska po dvou dnech čekání byli podívat uvnitř domu… a je to pecka ;-). Už to vypadá fakt jak dům a ne staveniště ;-).

2016-05-26 08.39.14

Jsou tam sice nějaké drobnosti, co šly zřejmě udělat líp, ale jinak supr. Hlavní problém zřejmě byl, že vodáci dilatační pásky v rozích udělali příliš nakrátko, takže potom, co se vylil anhydrid do spodní části, tak stáhl tu horní. Díky tomu není anhydrid v některých rozích uplně do rohu, ale je roh kulatý a je tam mezera o velikosti ukazováčku.

2016-05-26 08.40.46

Předpokládám, že to až tak nevadí, protože se přes to dá stejně krytina a lišta a kdyžtak se mezera ještě vyplní nějakou pěnou. To se s nimi domluvím až dorazí.

2016-05-26 08.39.46

No a jinak teď jen větráme a větráme. Včerejšek i dnešek jsme strávili v koupelnových studiích. Výběr baterií je peklo. Chceme něco trochu kvalitnějšího, zatím to vypadá na HansGrohe, ale ty ceny jsou občas peklo. Například sprchový “lampion” trošku větší, tři režimy sprchy = 86.000kč. Jako WTF? No takže zjištujeme, co je ještě za rozumný peníze a co už je naražený….

2016-03-19 16.12.44

Jako druhou věc teď řešíme průlez na půdu. Původní plán, že poptám okno nebo dveře, bere dost za své. Žádné firmě se do toho vůbec nechce, že prý takto horizontálně položené nejde, že prý rozměr špatný, atd. Pokud jste měl někdo podobný problém, budu opravdu rád za jakékoli info, jak jste to vyřešili.

chrome_2016-05-26_19-27-49

A jako poslední věc, hlasování na serveru svepomoci.cz bylo ukončeno a my jsme (snad/zřejmě/doufám 😉 ) vyhráli. Zatím nepřišel žádný info email ani nic jiného. Psal jsem přes Facebook Pavlu Tesárkovi ale zatím také bez odpovědi. Pevně ale věřím, že to dopadne ;-). Díky moc Vám všem!

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Guest
Adam
8 years ago

Můžu mít dotaz, kolik jste do této chvíle proinvestovali? Děláte vše poctivě, tak by mě zajímalo, za jaký peníz se dá dostat stavba do tohoto stavu. Předem díky za info.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x