X
Jak se krotí žába

Jak se krotí žába

Ačkoli jsme si na dnešek původně naplánovali volno, nakonec bylo potřeba ještě dohnat manko ze včerejška a uhutnit hlínu přeházanou do desky. Celou akci ještě navíc komplikoval fakt, že se nám včera porouchalo auto a žábu proto nebylo jak odvézt.

Naštěstí nám opět přispěchal na pomoc náš kamarád a nabídl převoz svým vozem. Jediný háček byl v tom, že jeho vůz Peugeot 206 se s žábou původně úplně kamarádit nechtěl. Chlapi ho ale nakonec ukecali a proto jeho majitel ode dneška může hrdě prohlašovat, že i Pažout 206 JE stavební auto 🙂

2015-07-29 12.35.12

První krůčky se žábou byly poněkud krušné. Žába se totiž chová jako typická ženská. Když se na ni tlačí nebo se jí strikně určuje směr, vzpouzí se, háže sebou a celkově nespolupracuje.

Když se ale zjistí, jak na ni, kde pohladit a kde naopak přitlačit, tak pak už to jde skoro samo. Stačí nechat ji mít pocit, že to ona je ten, kdo tady velí, a pak už poslouchá a přede jako kočka.

Dobře, možná je to trošku těžkotonážní mazlík, v posteli by ho člověk asi nechtěl. 🙂 Ale svoji dnešní práci odvedl na jedničku.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Become a patron at Patreon!
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x