X
Plánujeme další sraz blogu v termínu září - říjen. Pokud chcete, přihlaste se a dejte vědět, kdy by se Vám to hodilo.
Rekapitulace posledních dní

Rekapitulace posledních dní

Další den za námi. Po 14 dnech téměř nonstop práce si připadáme jak vyždímaní ždímačkou. Jakoby jsme propařili celou včerejší noc a non-stop přešli do pracovního procesu.

Posledních pár dnů bylo dost hektických. Na dnešek byla domluvena další schůzka s firmou XY, kde jsme měli probrat již finální množství jednotlivých výrobků v kontejneru a probrat návrhy našich designů.

Díku tomu poslední 3 dny Ona krom svých běžných pracovních povinností trávila rozkreslováním a návrhem designů. Jelikož je na internetu spoustu vektorových štětců a vzorů, není problém si poskládat skutečně pěkné designy. Je to hlavně o nápadu a grafickém citu, uvidíme jak se to bude líbit zákazníkům.

Nakonec jsme se rozhodli vyrobit si cca 8 různých designů pro různé řady jejich výrobků. Poměr v kontejneru bude 3/4 jejich výrobků a 1/4 našich. Uvidíme jak se budou prodávat, když naše nepůjdou, nebude to taková katastrofa a prodáme je se slevou. Pokud ale půjdou nadračku více než jejich původní, budeme si rvát vlasy 😉

Zatímco Ona včera večer dodělala designy, já si dal noční šichtu, abych stihl udělat naši novou všemocnou tabulku potřebnou pro finální konfiguraci kontejneru. Tabulku jsem dořešil někdy pozdě v noci a pak ještě aspoň hodinu domlouval mozku, aby přestal pracovat a raději usnul. V pět ráno přebrala štafetu Ona ;-). Bylo potřeba nasázet všechny výrobky a jejich počty do tabulky tak, abychom to mohli odprezentovat firmě XY. Do devíti hodin měla hotovo a my mohli vyrazit na jednání.

Celé jednání bylo opět vcelku v pohodě. S většina designů souhlasili a nebude problém je vyřešit. Na jednom jsme se domluvili na drobných úpravách. Stejně tak s konfigurací kontejneru to vypadá dobře a neměl by s tím být problém. Jen ještě upravíme počty podle úprav designu výrobků a v pondělí snad už finálně uzavřeme objednávku.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
0 0 votes
Hodnocení články
Subscribe
Notify of
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
10 years ago

Si říkám, kdy tu nastane čas jako na Johnově blogu, kdy tu budeš psát – no už posílám 10 kontainerů měsíčně a pěkně to vydělává, první třída, kafíčko, atd… 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x