Rekapitulace posledních dní

Rekapitulace posledních dní

Další den za námi. Po 14 dnech téměř nonstop práce si připadáme jak vyždímaní ždímačkou. Jakoby jsme propařili celou včerejší noc a non-stop přešli do pracovního procesu.

Posledních pár dnů bylo dost hektických. Na dnešek byla domluvena další schůzka s firmou XY, kde jsme měli probrat již finální množství jednotlivých výrobků v kontejneru a probrat návrhy našich designů.

Díku tomu poslední 3 dny Ona krom svých běžných pracovních povinností trávila rozkreslováním a návrhem designů. Jelikož je na internetu spoustu vektorových štětců a vzorů, není problém si poskládat skutečně pěkné designy. Je to hlavně o nápadu a grafickém citu, uvidíme jak se to bude líbit zákazníkům.

Nakonec jsme se rozhodli vyrobit si cca 8 různých designů pro různé řady jejich výrobků. Poměr v kontejneru bude 3/4 jejich výrobků a 1/4 našich. Uvidíme jak se budou prodávat, když naše nepůjdou, nebude to taková katastrofa a prodáme je se slevou. Pokud ale půjdou nadračku více než jejich původní, budeme si rvát vlasy 😉

Zatímco Ona včera večer dodělala designy, já si dal noční šichtu, abych stihl udělat naši novou všemocnou tabulku potřebnou pro finální konfiguraci kontejneru. Tabulku jsem dořešil někdy pozdě v noci a pak ještě aspoň hodinu domlouval mozku, aby přestal pracovat a raději usnul. V pět ráno přebrala štafetu Ona ;-). Bylo potřeba nasázet všechny výrobky a jejich počty do tabulky tak, abychom to mohli odprezentovat firmě XY. Do devíti hodin měla hotovo a my mohli vyrazit na jednání.

Celé jednání bylo opět vcelku v pohodě. S většina designů souhlasili a nebude problém je vyřešit. Na jednom jsme se domluvili na drobných úpravách. Stejně tak s konfigurací kontejneru to vypadá dobře a neměl by s tím být problém. Jen ještě upravíme počty podle úprav designu výrobků a v pondělí snad už finálně uzavřeme objednávku.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉

2 thoughts on “Rekapitulace posledních dní

  1. Si říkám, kdy tu nastane čas jako na Johnově blogu, kdy tu budeš psát – no už posílám 10 kontainerů měsíčně a pěkně to vydělává, první třída, kafíčko, atd… 😀

    1. No je pravda, že John nás těma jeho XYZbikes hodně insproval ;-).

      Firma XY, od které zboží odebíráme je schopná prodat 5 kontejnerů ročně v podmínkách ČR. Tak uvidíme kolik z toho půjde vytlačit v USA 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Subscribe without commenting