X
Další sraz v hospodě bude 22.10. v Líšeňském pivovaru. Kdo máte zájem, přihlašte se prosím na fóru, ať vím kolik míst rezervovat. Díky
Pravidla Wiki

Pravidla Wiki

How Can We Help?

Categories
You are here:
< Zpět

Žádné složité pravidla tu nehledejte. Stejně jako na ostatních částech webu tu bude platit zdravý selský rozum a slušné chování. Zkrátka, dělejte jen to, co byste i Vy chtěli, aby dělali ostatní u Vás na webu :).

Obsah článků by měl být vždy formou návodu nebo nějakého popisu daného problému a jeho řešení. Ať už to bude návod na rozchození nějakého Arduino hardware, část Loxone configu pro vyřešení nějakého problému, nebo návod krok za krokem jak třeba zateplit dům.

Určitě bude fajn, pokud návod bude obsahovat i nějaké fotky nebo screenshoty, ideálně třeba krok za krokem. Narozdíl od fóra není nutné řešit kapacitu úložiště, protože se veškerý obsah rovnou nahrává do Amazon S3 úložiště, které je defakto neomezené.

Styl návodu může být formou jednotlivých kroků či odstavci oddělený text. Konkrétní styl formátování nechávám na autorech. Nějaké formátování ale určitě dodržujte, ať je text lépe čitelný.

Co se týká obsahu samotného, vítány jsou všechny návody, co souvisí s kterýmkoli tématem tady na webu. Může se jednat jak o návody a popisy toho, jak jste vy sami doma vyřešili nějaký problém, nebo jak třeba řešíte daný promlém jako Loxone partneři a nebráním se ani například návodu na Váš komerční projekt, pokud řeší nejaký problém, který pomůže čtenářům tohoto webu (v tomto případě mi dejte vědět a domluvíme se, zda Váš projekt zapadá do tohoto webu).

Na konci článku pak připojte Vaše jméno, nick a klidně i link na blog či Váš web. Pokud byste chtěli zástat v anonymitě, není to také problém.

PS: Pokud by bylo časem pravidla upravit, budou změny prováděny za pochodu a doplňovány do tohoto dokumentu.

Pomohl Vám náš blog? Chcete nás podpořit? I málo udělá radost 😉
Table of Contents

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *