X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Vanocni hospoda Listopad/Prosinec

72 Posts
13 Users
5 Likes
7,096 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Cus, tak ja myslim, ze teda hlasovani uzavreme a nechame to na toho 29.11,, kdyz uz se zacina domlouvat svoz 😉

Ja zitra zarezrvuju hospodu, at mame i toto uzavreno.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
 

taky bych se v Humpolci nalodil pokud bude misto. Diky


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Tak snad mi to tentokrát vyjde 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Mame problem pratele, 29.11. uz frci vanoce, takze lisensky pivovar ma skupinku 50lidi v salonku a dalsi skupinku 30 lidi v pivnici. takze nas tam neumisti vubec nikam.

Mate nejake napady, co zkusit?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

tak sem zkusil jine terminy a patky jsou plne v lisenskem pivovaru uz od tohoto tydne az do novyho roku.

Zkusil sem jeste u kormidla, tam jsou uz patky taky narvany. Bohuzel, epidemie vanocnich vecirku zacina uz v listopadu.

Varianta by byla v sobotu, to tam maji volno, ale to nevim, jeslti se nam chce, ten patek je proste patek ;-).

Zkusim jeste mrknout na dalsi restaurace, ale vypada to blede.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak, povedlo se mi sehnat misto, ale neni to holt salonek.

Je to resturace u Badinu, puvodne se to melovalo Kozlovna. Varej tam opravdu moc dobre, pivo super, obsluha dobra.

http://www.ubadinu.cz/

Mame rezervaci pro 14 lidi, budeme v rohu hospody, holt i s ostatnima. Zkusil jsem jeste par salonku, ale to je takhle pred vanocema beznadejne.

Mame to rezerovvano zase od 14:00. 

Snad to neva, pokud byste byli vylozene proti, tak to kdyztak zrusime a posuneme na leden. Kdyztak jen potvrdte, ze jste s tim ok.

 


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

Za mě je to v pohodě, ale pokud by chtěla skupina jiný termín, nemám s tím taky problém. Díky L.


   
ReplyQuote
dalibor
(@dalibor)
Member
Joined: 5 years ago
Posts: 458
 

za mne taky OK začátek v 15:00 ? Později ? Dříve ? 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Díky za snahu 👍  Za mě je OK jiné místo i případný přesun na leden.


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

Za mě přesun naprosto cajk. Osobně bych termín nechal, mě to nevadí, protože ani posledně mi nepřišlo, že by ten salonek byl vyloženě nutný, teda krom toho, že jsem osobně strašně hlučnej 😀 Na stolech toho imho zas tak moc nebylo, tentokrát je papíry, ale přišel jsem později...

Kdyby se na salonku trvalo, můžu zkusit něco i já...


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 
Posted by: Lamak

Za mě přesun naprosto cajk. Osobně bych termín nechal, mě to nevadí, protože ani posledně mi nepřišlo, že by ten salonek byl vyloženě nutný, teda krom toho, že jsem osobně strašně hlučnej 😀 Na stolech toho imho zas tak moc nebylo, tentokrát je papíry, ale přišel jsem později...

Kdyby se na salonku trvalo, můžu zkusit něco i já...

Kdyby byl salonek, tak by to bylo super. Tím, že se nevejdeme k jednomu stolu a hluku kolem to bude náročnější. Ale tak jako tak to bude určitě přínosné 🙂 Ostatně jako vždy.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Jeden velky stul mit budeme, takze budem vsichni pohromade. Akorat tam holt nebudeme sami.

Na zaklade reakci ostatnich bych to teda nechal pro tentokrat tak. Vyhoda te Kozlovny je, ze tam fakt moc dobre vari 😉


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

OK, nechejme to tedy tak jak to je 🙂 Už teď mám hlad.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@dalibor: Rezervace od 14:00


   
ReplyQuote
cybermole
(@cybermole)
Ubiquiti hater
Joined: 6 years ago
Posts: 577
 

Mám nějaké vzorky 24V LED světel. Zajímá vás to, mám je vzít do hospody? Mám dokonce kulatý LED panel RGBW, ale s menším výkonem než tu prodával dandytom.


   
ReplyQuote
Page 2 / 5
Share: