Forum

Forum

Notifications
Clear all

Update fora na posledni verzi 1.2.0

11 Posts
4 Users
0 Likes
1,020 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3077
Topic starter  

Lide z WpFora docela zamakali na proti-spamovych funkcich, takze jsem dneska updatoval 

Seznam novinek tady  http://wpforo.com/community/wpforo-announcements/wpforo-1-2-0-is-released/

 


   
Quote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Snad to bude lepsi. Ja teda porad bojuju s vkladanim obrazku, nekdy se to nepovede napoprve. Taky doufam, ze budu moct editovat sve posty, coz mi nefunguje. Teda to tlacitko edit se mi tam zobrazi jenom nekdy zcela nahodne. A pak to jde stejne editovat jen nekdy. To me mrzi vic. 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3077
Topic starter  

A co ti dela to vkladani obrazku? Pada to do nejaky chyby, nebo co se stane?

Ohledne editu vlastniho textu, tam je tusim nejakej timeout do kdy lze bez moderatorskeho prava editovat text.


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Aha tak, slo by ten timeout zvetsit? Alespon na dva dny ? Pokud jsem POSLEDNI prispivajici, je lepsi vzdy editovat text, nez zakladat reply.

Ten obrazek jsem vkladal vcera, napsalo to nejakou chybovou hlasku, co si nepamatuju. Az se to zase stane, zkusim udelat screenshot.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3077
Topic starter  

Bohuzel to s tim poslednim to neumi. Zvedl jsem to z 5ti min na 1440min, tzn 24h. 

 

Ohledne te chyby, urcite udelej screen a postni mi ho sem, at na to muzu mrknout


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

@L : prosím Tě můžeš mi poradit? Z nějakého důvodu se mi špatně řadí vlákna v jednotlivých fórech. Je tu 12 fór a doteď se mi zobrazovalo na hlavní stránce z každého fóra cca 5 vláken podle nejnovějšího. Teď ty vlákna nejsou seřazena podle posledního času příspěvku ale nevím podle čeho ? Díky. 

Screenshot 2017 03 09 19.08.54

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3077
Topic starter  

muzes poslat nejakou fotku? Ja to mam porad serazene tak jak to bylo driv. Hlavni fora (tzn Loxone..., arduino..., DIY...,Elektrotecnicke.., Technologicke...,) a v nem je pak 5 topicu serazenych dle posledni odpovedi.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No když se dívám na tvůj screenshot, tak hned v prvním fóru jsou vlákna seřazené 

- 3dny

-5dnů

-2dny

 


   
ReplyQuote
(@gisbern)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 161
 

Me se to taky prestalo radit dle aktualnosti. Recent posty vlevo fungujou, ale v hlavnim panelu, cos poslal foto, se to prestalo radit dle aktualnosti. Zkusim jeste promazat cache apod....


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3077
Topic starter  

Aha vidis, to jsem prehlid. No tak to maj imho neco blbe oni v ty aktualizaci ;-(.


   
ReplyQuote
Jano
 Jano
(@jano)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 66
 

Kedy si aktualizoval? blbne to uz par dni, mozno aj tyzden...


   
ReplyQuote
Share: