X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Lednové pivo

39 Posts
12 Users
5 Likes
3,881 Views
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Jo, za mě taky super! Sice jsem byl chvílema moc nedával dockery apod 🙂 ale jinak ok.

@kolda - hodina práce na obsluze ti byla málo 😀


   
ReplyQuote
David
(@david)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 96
 

@ArnieX   Děkuji 😉

 

Musím přidat komentář i já. Za mě to bylo včera opět super. Prostředí na rozdíl od hlučných salonků bezva, obsluha místy i pobavila... Příště to doladí. 🙂

A hlavně moc díky všem zúčastněným za příjemný večer a zisk spoustu nových a potřebných informací. Konzultace u piva dá víc, jak jeden rok samostatné práce stavebníka. 😀

Ať se daří kluci a za měsíc opět na viděnou. 😉


   
ArnieX reacted
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Za me parada.

@kolda diky za sehnati prostor. Zadne prekrikovani jako v hospode, moznost promitacky, jidlo, pivo, nealko pivo super, bezproblemove parkovani, takze priste klidne stejne misto.

Vsem ostatnim diky, spoustu veci jsem se dozvedel, dostal spoustu podnetu k premysleni, proste akce, ktera ma vazne smysl.

Takze se tesim na priste.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Jedna foto ze včerejška 🙂

2018 01 26 20.21.37

   
ArnieX reacted
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

? super


   
ReplyQuote
(@arniex)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 36
 

Haha dobrá fotka ;), doufám že už příště budu moci ukázat nějaké první nástřely SmartCrumbs (Chytré Drobky), tak jsem pojmenoval tu naší modulární loxone-like chytrou domácnost.


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

Díky za pozvání, bylo to super. Jinak já jsem taky pro opakování na stejném místě. 8 minut z baráku, to není vůbec k zahození  ? 

P.S.: Na chvilku si sem hodím foto do ikonky místo kaloně, aby bylo jasný kdo vlastně jsem 🙂

P.P.S: Tak jsem si ikonku změnil, v profilu ji vidím, ale u příspěvků ne. Tak nevím...


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Zdarec, za mna priestory uplne ok, sortiment a obsluha uz boli horsie, ale tak berme to ako skolenie na horach a nie ako hospodu. Pivo hnusne, ale bol som autom, takze mi to je vlastne fuk. Nabuduce si zoberiem 2 flasky kofoly 😀


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Zalozil jsem novy post na dalsi hospodu

https://www.vodnici.net/community/vse-ostatni-zabava-volna/hospoda-brezen-duben/

Dejte vedet kdy se Vam to hodi, za mne mozne kdykoli.

A @koldavideo poprosim, jestli by zjistil, jestli by sla zas zabookovat ten hotel co posledne. Diky


   
ReplyQuote
Page 3 / 3
Share: