X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda Zari/Rijen

152 Posts
20 Users
12 Likes
18 K Views
KaZaN
(@kazan)
Reputable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 240
 

Jak navrhuju ať se složí ti, co nedorazili 😛  aneb daň z neúčasti 😉 Já bych si třeba panenku dal hned 😀 

This post was modified 6 years ago by KaZaN

   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1901
 

Moje vyúčtovanie bolo take: v kasese si zrátal 2 jedla a nápoje.

Potom hodil do kalkulačky, a ak som si dobre všimol priatal tuším presso. Potom sumu hodil do platobného terminálu priložil som kartu a následne mi dal doklad z platobného terminálu, blok s kasy som nedostal.

Za mna kľudne sa môžeme zložit.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 
Posted by: smotek7

Moje vyúčtovanie bolo take: v kasese si zrátal 2 jedla a nápoje.

Potom hodil do kalkulačky, a ak som si dobre všimol priatal tuším presso. Potom sumu hodil do platobného terminálu priložil som kartu a následne mi dal doklad z platobného terminálu, blok s kasy som nedostal.

Za mna kľudne sa môžeme zložit.

kolik a kam a taky klidne poslu


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 445
 

+1


   
radek reacted
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 
Posted by: smotek7

Moje vyúčtovanie bolo take: v kasese si zrátal 2 jedla a nápoje.

Potom hodil do kalkulačky, a ak som si dobre všimol priatal tuším presso. Potom sumu hodil do platobného terminálu priložil som kartu a následne mi dal doklad z platobného terminálu, blok s kasy som nedostal.

Za mna kľudne sa môžeme zložit.

Presne takto isto som platil aj ja.neni problem zlozme sa jasne...


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Mne to ratal na kalkulacke. Platil som 2 jedla, 2 piva a 6 nealko (podla mna som vypil 4, ale vzdy to prestrelim lebo to nepocitam).

@Koldo - 100 Kc posielam Tebe alebo L na forum?


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 445
 

Mě teda taky překvapilo, že vodu, co jsem mu diktoval nezadával na obrazovce. Přitom jsem platil kartou, tak přeci provozní musí vidět, kolik se zinkasovalo. To mi hlava nebere.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

kluci , penize mi neposilejte. Kdo chce at radeji prispeje Ludkovi na provoz blogu. Pristi tyden budu mluvit s provoznim tak mu reknu at na toho typka posviti 🙂


   
KaZaN reacted
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 
Posted by: L

Tak včerejšek opět parádní. Jen chci poprosit, někdo pravděpodobně zapoměl zaplatit svou útratu. Zbyl tam jeden steak (praděpodobně panenka mám pocit) a 5piv. Zatáhl to celé kolda, tak by to chtělo se s ním vyrovnat.

Jinak, jak jsem slíbil, tady komplet info o mém EON tarifu pro ty, co něvěřili 🙂

2018 10 06 08.07.34

Je to sjednané do konce roku 2019

Tak to jsem zvědavý co udělají? Zrovna tento týden mi má přijít vyúčtování. Tak jim zkusím poslat požadavek na úpravu na následující období. Pokud neustoupí, tak přejdu k MND. Výsledek sem pak dám. 


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 

DMX z Aliexpressu co jsem mel v patek s sebou jsem dnes zkousel - na vystupech byly LED diody a pripojil a odpojil napajeci napeti a zadne blikani. 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Ano, s tamtym napatovym dmx-kom nie je ziaden problem. Je to ale pouzitelne fakt len na 24V led pasky a na nic ine.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 
Posted by: msk

Ano, s tamtym napatovym dmx-kom nie je ziaden problem. Je to ale pouzitelne fakt len na 24V led pasky a na nic ine.

super, byl jsem trochu vyplaceny z toho blikani. Pasku bude dost tak aspon vim, ze se nemusim omezovat a jedinne bude DMX extention omezeni asi.

Davam to do placu, protoze jsem odjizdel s pocitem, ze blikat bude. Tak pro ostatni se to snad bude hodit


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Bliknu tie triakove dmx na 220V a prva varka tych dc-dc dimmerov co spominal Ager. Ja mam tiez vyvodov na pasky pokkt (ale pasky ziadne 😀 ) a tento isty dimmer. Krmit to budem ale arduinom.


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1204
 

Nedelal nekdo dochazku prosim na srazu? nejlepe se zasedacim poradkem ktery tam byl nez se doneslo jidlo?

 

Omlouvam se, jake bylo jmeno kolegy co mel s sebou Unica vypinac s plosnakem? Pripadne do soukrome posty

Diky


   
ReplyQuote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2216
 

@smotek7


   
ReplyQuote
Page 7 / 11
Share: