Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda Červenec/Srpen/Září

17 Posts
7 Users
4 Likes
2,418 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

Zdravim všechny,

poslední týdny jsme byl časově dost v hájí a další tři týdny se to ještě úplně nezlepší, takže jsem ani nevypisoval žádné termíny na hospodu.

Od půlky července by to už snad mělo být dobré, takže jsem vypsal termíny od 13.7. Je otázka, jak bude kdo moci, protože to bývá přes prázdniny horší.

Takže jsem tam rovnou přidal i září :).

https://doodle.com/poll/wbt5p8yr267ux8sv

Lokaci bych dal asi klidně zase hotel Prometheus. I když má své mouchy, ve finále na to vzpomínám vždy pozitivně. Začátek venku na zahrádce, finish uvnitř v zasedačce.

Opět jsou vítány prezentace vlastních projektů na dataprojektoru, jako posledně od Msk a Martina. Klidně piště i nápady co byste kdo chtěli vidět.

Za mne se rád podívám na progress obou zmíněných, kam konkurenci Loxonu dotáhli :).


   
Aleq reacted
Quote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1870
 

Ja nikam, riesim zahradu. Resp. pridal som tam "virtual wire" a tym to skoncilo. A leto byva kazdorocne zabite. Chcem ist ale ochutnat nejaky kvaziburger dakde v Brne pri hlavaku (ovocny/zelny trh ci co) tak sa tam tento rok este rad ukazem.

Inak Prometheus je strasne zakliaty, priestor ok, ale servis katastrofa a nemienim treti krat rano o 1 zhanat po brne nejaky fastfood pretoze sa na mna kuchar zase totalne vysral. Takze jedine zaistit nejaky vecerny dovoz pizzy, lebo im uz neverim ani prd.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ten kvaziburger bude nejspis Būcheck na zelnaku 😉


   
msk reacted
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

To jidlo je katastrofa, to souhlasim. Jako pokud ma nekdo napad na podobne prostory, tak samozrejme rad booknu jinde. Jenze, z toho co jsme meli vzdy predtim, tak to byla zahulena/vydychana hospoda, kde jsme se sotva slyseli ;-(


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Souhlasim, v tom mnozstvi v jakem se schazime hospoda kvuli hluku nepripada v uvahu. Jsem pro Prometheus a vecerni/nocni jidlo doresit zavcas rozvozem.


   
msk reacted
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

Zrovna Bucheck je super a hned vedle je Tržnice, problem je, že to neni nejvhodnější místo na sraz. Hrozně záleží, jestli je potřeba místnost s projektorem, nebo stačí jen nějaká putika, kde je relativně klid...


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

Jako meli jsme parkrat i putiku se salonkem, ale ten prostor v tom hotelu je proste lepsi. Je to takove uvolnenejsi, nez sedet namackani v malem prostoru.

Projektor je pak uz jen mily bonus


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Reputable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 440
 

Pokud nás tam nechají konzumovat vlastní stravu, tak není co řešit.

Tip na (dle mého) nejlepší rozvozovou pizzu:  https://www.carusopizza.cz/cs/  


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

Tohle musi domluvit @koldavideo. Nemam problem se najist u nich, ale pokud nevari, meli by to dovolit. Takze idealne at rovnou reknou, ze do xx hodin muzem objednavat u nich a pak uz jinde.


   
msk reacted
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Ahoj všem. V poslední době jsem trošku více zaneprázdněn. 

Popravdě jsem taky zklamán. Moje představa byla, že když budeme v hotelu tak to tomu bude odpovídat - tím víc, když to bylo přes známého. 

No a napadla mě ještě jedna myšlenka. Mohli bychom se sejít i např. o víkendu i s rodinami, s ubytováním v penzionu. Tím bychom spojili několik věcí do jedné. Sešli bychom se, pro děti by to byl výlet a manželky by měly radost, že je tatínci vyvezli. 

Mám Loxone chatu na Rusavě, v Hostýnských "horách". Cca 50m od chaty je koliba Čecher a zhruba 100m je Hotel Rusava, kde jsou i malinké rodinné chatky vhodné pro ubytování. 

http://www.rusava-cecher.cz/

https://www.hotelrusava.cz/cz/

Je to jen takový nápad, třeba by se to ale někomu mohlo líbit. Když ne letos, tak třeba ten příští 🙂 


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1870
 

Tato tema sa uz raz preberala - prameni z nej riziko, ze nejeden z nas bude musiet uz konecne osadit tie vypinace, svetla, ledky, zaluzie, zavlahu, elektricky zamok, zaklopit sdk, lebo niekto iny z fora to uz ma hotove a bez toho sa neda zit ... 😀 😀 😀


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

@koldavideo: Ja myslim, ze by to mohlo byt dobry. Nadhod terminy, ja zenu s ditetem a psem (snad neva) rad vyvezu. Idealne treba nektery z vikendu 20.7, 27.7., ...

Otazka, kolik lidi se ti tam vejde a jak kdo bude mit cas. Ale ono to stejne bude chtit asi v mensim poctu.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ja jsem spise pro hospodu. Mame nekolikatydenniho prcka, takze na vecer se urvu, vikend uz je slozitejsi.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3058
Topic starter  

@l-adamek: Myslim, ze muzem dat oboje a kazdy co mu vyhovuje. Ja muzu oboji 😉


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 
Posted by: L

@l-adamek: Myslim, ze muzem dat oboje a kazdy co mu vyhovuje. Ja muzu oboji 😉

+1


   
ReplyQuote
Page 1 / 2
Share: