X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda cerven/cervenec/srpen

68 Posts
12 Users
1 Likes
10.6 K Views
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Dik. To som aj mal v plane, bohuzial som vstaval o 6:00 lebo som musel dat auto na stk (kde ma buzeranti akurat tak nasrali a musel som dat odstranit predne folie, kurvy zmrdane). Pocitam ze obdobie nevyspatia u mna zacne od zajtra ...

 

 

 


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1505
 

Že ty jsi nenechal v přihrádce 300Kč ?


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Jen male info k problematice cerpani hypotek, ktere jsme nakousli na cervencovem pivu.

@L a @Mira me vystresovali prubeznym odhadem nemovistosti v prubehu stavby. Jestli jsem dobre pochopil, oba maji hypo u KB.

U nas nakonec o mnoho lepsi. Hypo mame u CS. Pri sjednani hypo jsme dokladali hruby rozpocet stavby, ktery je ale mnohem dulezitejsi nez se zdalo. U CS totiz odhady vychazi prave z tohoto dodaneho rozpoctu. Tzn. pokud tento rozpocet odpovida realite, neni s odhadem a cerpanim problem. 

Problem samozrejme muze nastat, pokud treba hruba na rozpoctu je mnohem nizsi nez ve skutecnosti, protoze odhad nikdy neprevysi hodnotu z rozpoctu. Coz je nas pripad. Ted u CS resim aktualizaci rozpoctu a zatim je vstricnost CS na docela rozumne urovni.


   
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

žiješ, je to dobrý. už jsme si mysleli, že jsi to nerozdýchal. Je pravda že jsem u KB a taky je pravda že po těch peripetiích se vše nakonec vyřešilo a musím říct že jsem s KB spokojený. Já jsem rozpočet taky dokládal, ale ve finále ho dál po mě nikdo nechtěl a nemyslím si že by ses  ním někde pracovalo.

Hlavně že frčíš dál 👍 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Ja na ten absolutne nesmyslne nastreleny rozpocet taky zapomnel. Nenapadlo by me, ze takovou "kravinu" co jsme tam vyplodili jeste v dobe, kdy nebyla hotova dokumentace, budou brat tak vazne. V podstate na ni stoji vsechny odhady. Takze ted udelame jeji aktualizaci a uvidime.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak to je fakt zajimave. my ten rozpocet davali, ale vubec se behem stavby ani jednou nezohlednoval. Naopak nam chodil i v kopii report od odhadce, ktery mel svou tabulku a tam primo ohodnocoval profinancovane veci.

Jestli ale jedou z rozpoctu, tak jedine dobre.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Tak dalsi akce je chata, 14.8. - 16.8. 

https://www.vodnici.net/community/vse-ostatni-zabava-volna/vikendova-chata/

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Udelal sem anketu na dalsi hospodu zari/rijen:

https://www.vodnici.net/community/vse-ostatni-zabava-volna/hospoda-zari-rijen-2/


   
ReplyQuote
Page 5 / 5
Share: