X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Hospoda Březen/Duben

50 Posts
11 Users
0 Likes
5,811 Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Prave jsem dorazil. Pry jsme byli informovani, ze zasedacka nebude.

Mame fleka vepředu v hospodě, tak budem muset prezentace vyresit operativně. 

Ze tam je pry nejaka velka akce nebo co. 🙁


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Ale jinak to tu neni spatny 🙂

20180420 145911

   
ReplyQuote
(@smotek7)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1898
 

Chalani dik za super akciu a veľa užitočných info.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Hehe, kolda radsej ochorel, nez by mal zase riesit problemy s obsadenou zasadackou a jedlom (zral som doma spagety o pol tretej rano dpc) 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

;-))

je skoda, ze tam je vzdycky nejakej takovejhle zasek. Ale stejne to dame asi priste zase tam ;-). Ta zahradka venkovni byla supr a zasedacka se nakonec taky uvolnila.

Trochu skoda, ze nam zapomeli rict, ze uz vlastne nebudou varit. Blbouni. Mohli mit o dost vetsi kseft.


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Já tohle prostě nechápu. Domluvím salonek dva měsíce předem, ještě v pondělí si to ověřím a nakonec je všechno jinak. S tím jídlem, to už vůbec nechápu. Zřejmě jde o to že tam byli jen zaměstnanci, kterým je to fuk. V pondělí tam zavolám a nechám si to vysvětlit.

Kolik se vás nakonec sešlo? Ještě štěstí že jsem nejel, protože mi bylo večer tak zle, jako už mi tak dlouho nebylo. 

Probrali jste něco zajímavého?

Kolda


   
ReplyQuote
 ager
(@ager)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 146
 

Ahojte. Chalani vdaka za super akciu. Som rad ze som tam bol! Super partia, super prostredie (Bolo aj slnko aj terasa a nakoniec aj projektor vsetko ako ma byt 🙂 ), kopec srandy, vela novych veci a informacii takze velka spokojnost az nato ze som siel z Noveho Mesta nad Vahom o 2:15 rano na motorke domov a bolo 8 stupnou 🙁 ale mal som dobre oblecenie dal som to 🙂

Skoda ze nedosiel Kolda chcel som ho spoznat ale ako vidim bolo mu spatne moc. Mozno nabuduce...no a kolko nas bolo ak spravne ratam tak 10.

No preberalo sa toho dost z kazdeho nieco a podla toho co som pocuval tak zelena je uz coskoro out 🙂


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

@kolda: Taky tusim, ze cca 10 lidi nas bylo.

S tim jidlem, tentokrat varili cely listek, ale jakmile jsme se presunuli do te zasedacky, obsluha prisla 3x a po treti navsteve prestal chodit. A kdyz jsme tam pak za nim byli co se deje, tak ze pry tam byl 3x, nic jsme nechteli, takze nepredpokladal, ze bychom jeste jedli.

Je to skoda, pritom jsme v tu chvili nemeli nikdo co pit a jedlo by tak 5-6 lidi. Ale jak pises, jen zamestnanci, kterym to bylo jedno.

Ohledne temat, probrali jsme hromadu, ale hlavni byly prezentace od Martina a Msk. Uz se tesim na priste, kdy bude mit Martin hotovy prototyp jeho SmartCrumbs a na Msk a jeho novy LoxConfig & NodeRed killer 😉


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

S tym jedlom to doupravim, ja som mal objednane (nejak pred prezentaciou, okolo 20:00-20:30 max), akurat to nedoniesol. Doniesol 3 jedla a zmizol, tak som cakal ze sa siel otocit po zvysok. Pol hodinu nic, tak to tusim ager siel preskumat a prisiel s tym ze uz mame smolu lebo kuchar je uz prec. Bol som dost nasrany a hladny. Za mna neviem ci znovu tam. Klidek a projektor je plus, ale s tym zradlom bol zase problem.


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

Nevim, kam jinam to psat, nejvice se to resilo na pivu.

@msk: zkousel jsi se divat na javovsky OpenHAB? Jestli to neni neco podobneho, o co se ted snazis ty svym NoLoxone.


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Kedysi ked som robil research tak to nemalo graficky designer a-la loxconfig, podla mna ho nema ani dnes.


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

Pánové, bohužel jsem nebyl, tak zatím nevím, co přesně NoLoxone je... ale sleduju i anglický fórum (Google Groups) a i tam je pár podobně smýšlejících lidí. Jeden z nich navrhl (snad?) zajímavej HW, kterej neplánuje sám vyrábět - to nechává na jiných. Kdyby to někoho zajímalo, tak je to zde: https://groups.google.com/forum/#!topic/loxone-english/KhyS4GwVZpw

 


   
ReplyQuote
l.adamek
(@l-adamek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 688
 

@msk: mas pravdu, myslim graficky designer ala loxconfig to nema, ale ma to mobilni apku, je to open source, ma to jakztakz nejakou uzivatelskou i developerskou zakladnu. Co ten designer, ktery resis, zkusit naroubovat na OpenHAB.

O vikendu to chci zkusit hodit na RPi, zajima me, co vse to umi.


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

Jak to vypadá, bude nějaký letní pivo?


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
Topic starter  

Byli jsme ted kazdy vikend nekde v coudu, takze jsem to ani nevypisoval a tak trochu na to i zapomel ;-).

Do pulky cervence to bohuzel stale nedam (rozlucka,svatba,dovolena), ale pak by to slo. Otazka, jak na tom jsou ostatni pres prazdniny, to byva horsi.

Ale hodim terminy a uvidime.


   
ReplyQuote
Page 3 / 4
Share: