Forum

Forum

Notifications
Clear all

Breznove/Dubnove pivo? 😉

145 Posts
22 Users
17 Likes
21.2 K Views
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

@Lamak: No tak to je hospoda to idealni misto. Nejdriv ti vsichni rekneme, ze mas maly rozvadec a pak se strhne diskuze, jeslti tahat kabely v podlaze nebo v podhledu ;-))


   
Mira reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Megalol


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

Já tušil, že to je všude stejný 😀

Tak aby to neskončilo tím, že technickou mám malou a celá bude rozvaděč a kabely budu mít v podhledech i podlaze....

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

No je fakt ze diskuze na tema velikost technicky je taky dobra ;-). Pokud nemas TM tak 20m2, tak se priprav, ze mala je 😉


   
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 
Posted by: Lamak

Tak aby to neskončilo tím, že technickou mám malou a celá bude rozvaděč a kabely budu mít v podhledech i podlaze....

No podla mna si to trafil uplne presne, u mna vsetky 3 konstatovania su platne a pravdive...


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

Všechny rozvaděče jsou malý a všechny technické místnosti jsou malý - a garáže taky a zahradní domky jsou taky malý .... a platy taky atd... 🙂

Zapoměl jsem na něco ???


   
ReplyQuote
Lamak
(@lamak)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 100
 

No já si ty plánky vytisku, ať mě to můžete zkritizovat 😀

Technický zázemí (technická, šatna a špajs) je víc jak polovina přízemního patra, takže efektivně cca 30m + zádveří, chodba a schody. Zrovna prostor pod schodištěm mě napadl jako příhodný pro rozvaděč a zázemí pro řízení domu, ale netuším.

Že budou rozvody v podlaze i ve stropě počítám od začátku, však k zásuvce je to kratší od podlahy a ke světlu zas od stropu 😀

To jsou všechno věci na který jsem se chtěl zeptat, jaký s tím máte zkušenosti a neudělat úplně hovadinu při plánování a realizaci (co je lepšího, jak se poučit z chyb ostatních)


   
ReplyQuote
Gargamelko
(@gargamelko)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 97
 

ked si to vytisknes plany nezabudni na farbicky, nech si maju deti s cim kreslit 😀


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3075
Topic starter  

Tak co, tesite se? ;-)))


   
ReplyQuote
 Dawe
(@dawe)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 203
 

Jo, ja se tesim :)) ale leze na me nejhorsi muzska nemoc, rymecka, tak snad me nepolozi 😀


   
ReplyQuote
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1506
 

Já jo 🙂 A navíc se někteří těší i na mě neb jim přivezu dárečky


   
Mira reacted
ReplyQuote
Mira
 Mira
(@mira)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 263
 

Vubec, takovejch srazu mam v kalendari deset do mesice. Nechava me to naprosto chladnym 🙂


   
ReplyQuote
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
 

Uz se tesim, jak se na nas budou divat jak na blazny. Parta silencu, co si mezi sebou rozdava elektromery a porad mluvi o divnejch vecech jako Loxon a Quido 😀


   
ReplyQuote
(@koldavideo)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1780
 

No jenom aby si někdo nemyslel že je to akce "šmejdů" 🙂

Už to vidím - super akce - CHYTRÉ ELEKTROĚRY a pokud si budete chtít odnést hned , tak super sleva 🙂 🙂 🙂 že bych brnknul do nějaké té TéVé 🙂

Nakonec by zjistili že to nejsou podvodníci ale jen vodnici 🙂


   
Mira reacted
ReplyQuote
Maros
(@maros)
Eminent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 39
 

Neviete ake zvyknu byt cesty v piatok okolo 15:00 medzi Bratislava a Brno ?


   
ReplyQuote
Page 7 / 10
Share: