X
Forum

Forum

Ampér volná vstupen...
 
Notifications
Clear all

Ampér volná vstupenka

4 Posts
3 Users
2 Likes
5,760 Views
radek
(@radek)
Prominent Member
Joined: 7 years ago
Posts: 895
Topic starter  

Kdo by měl zájem, tady je k dispozici:

Na stránce www.amper.cz/voucher naleznete volnou vstupenku pro Vás i Vaše kolegy. Po vyplnění údajů a vložení kontrolního kódu 417-0 Vám bude zaslána emailem.

nebo

Pro získání vstupenky ZDARMA zadejte při registraci kontrolní kód: 196-0

nebo

Pro získání vstupenky ZDARMA zadejte při registraci kontrolní kód: 482-0

 


   
Ondra reacted
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

Ahoj, diky! Planoval sem zajit mrknout, co jeste by se dalo do baraku vylepsit 😉


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3067
 

@radek: Tak jeste jednou diky za listek. Byl jsem se tam podivat, fakt radost se tam projit. Oproti stavebnimu veletrhu to byl veletrh s urovni.

Jen skoda, ze uz sem tam nic moc z toho nevyuzil. Svorky a vse ostatni mam vyreseno, automatizaci jinou nez mam nechci.

Tak jsem se aspon zastavil ve stanku s Papouchem a prohodil par slov s majitelem ;-).

Ptal jsem se na Quida 32/3 jestli by nebyly schopni ho udelat v te 220V verzi a rikal,ze by ten plosnak musel byt hodne veliky (kvuli rozestupum). Ale ze to promysli a mozna by udelal. Ale bez nejakeho konkretniho terminu nebo zavazku.

Take jsem se ptal, co by stala customizovana vyroba treba 50ti ks, ale je to nerealne. rikal cca 30tisic jen za tu customizaci a pripravu, k tomu vicenaklady za malovyrobu. Takze rikal, ze 50ks quida na 220v na zakazku by bylo drazsi nez malobchodni cena hotoveho quida 32/3+ externi rele.


   
Gargamelko reacted
ReplyQuote
msk
 msk
(@dusanmsk)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1880
 

Este by bola varianta quida bez rele, len s tranzistormi na spinanie rele na DIN. Ja som to teraz v medzicase zase cele prekopal, ale uz to mam asi finalne hotove. Do krcmy mozem doniest nakres plosaku, ale vyrabat to budem az za mesiac, ked bude viac casu. Modul na 64 rele (30x10 cm) ocakavam cenovo v komponentoch niekde okolo 1.5-2k max. Budem potrebovat 2, takze za 4k som vybaveny. Vstupny modul stale vaham, mam ho tiez navrhnuty (64 vstupov, rovnaky rozmer), ale stale zvazujem ci neist do quida 100/1. Este uvidim ...


   
ReplyQuote
Share: