Forum

Forum

Vnitřní omyvatelná ...
 
Notifications
Clear all

Vnitřní omyvatelná barva

6 Posts
6 Users
0 Likes
1,440 Views
Pavel
(@pa-v-el)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 1503
Topic starter  

Ahoj, máte prosím typ nebo lépe zkušenost s vnitřní omyvatelnou barvou? Po dvou letech ti naši dva hafani vyrobili u vchodových dveří hnědou šmouhu jak se cpou ven, to samé na zdi u pelechů, tak bych to chtěl zkusit vyřešit omyvatelným nátěrem.

L v posledním článku zmiňuje Paulin, dělají omyvatelnou MANTOLAC FREE.

Díky.


   
Quote
Stingray
(@stingray)
Estimable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 166
 

V garáži a TM mám Mistral Klasa ... a lehká špína jde normálně umejt, např. houbičkou s vodou. Větší fleky jsem zatím neměl, takže nevím. Omyvatelnost mi přijde dostatečná a barva pořád ještě vypadá normálně, štukový zrno je pořád vidět. Takovej ten lesklej email co bejval na schodištích v paneláku nebo co mívaj v ameru to bych už nechtěl, ačkoliv omyvatelností je asi super.


   
ReplyQuote
(@petrik)
Active Member
Joined: 5 years ago
Posts: 12
 

Máme stříkanou stocolor opticryl satinmatt a dobrý


   
ReplyQuote
(@jurak)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 70
 

Kolem schodiště jsem dal Dulux Easycare a zatím dost dobrý... na to že všude možně už děcka ty zdi ušmudlali, tak kolem schodiště pohoda (a to po těch zdech šmatlají pořád). Ale dva roky to zdaleka nejsou...


   
ReplyQuote
 Dav
(@dav)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 114
 

Ahojte.

Rad by som obnovil tuto temu. Viete poskytnut skusenosti z dlhsieho uzivania?

Caka ma malovanie celeho domu (po 2 rokoch) tiez kvoli psovi a uvazujem nad Primalex Ceramic...


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1194
 

zkusili jsme do verandy Jupol gold. Zatim jen jednou byl zaspineny a manzelka se zminila pozitivne


   
ReplyQuote
Share: