X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

stavebni zamer

18 Posts
8 Users
1 Likes
2,301 Views
 wex
(@wex)
Active Member
Joined: 7 years ago
Posts: 18
 

Jen aby si to pak nerozmysleli. Potvrzení emailem prakticky nic neznamená. Patří pod stavební úřad i územní plánování nebo to budete podávat až příští rok?

Taky jsem to měl od stavebního úřadu potvrzené, první ústně, potom i papírově, že mi řekli, že se to shoduje s územním plánem i cíli a úkoly územního plánování, ale bylo mi to k ničemu. U mě má územní plánování jiného vedoucího než stavební úřad.

Ve stížnosti na tento nejednotný postup mi jenom sdělili, že jsem si měl pro větší právní jistotu zažádat o územněplánovací informaci.

Ale samozřejmě přeji, aby to prošlo, jenom se ze mě stal po jednání s úřady pesimista...


   
ReplyQuote
Richard
(@richard)
Member
Joined: 6 years ago
Posts: 1199
Topic starter  

ustne sef stavebniho uradu potvrdil, ze OK... my pak prisli s navrhem, jemu se to libilo a po par tydnech prisel zamitavy dopis ze mame maly pozemek (misto >1000m jen asi 900) a ze to nevypada venkovsky. Samotneho pana to mrzelo, a ze se neco pokusi s tim udelat. Pak se dokonce byl i na pozemku podivat, vedel, ze to odsouhlasil a ze to ted pujde za nim. Po par dnech napsal email, ze muzeme pokracovat dal. Souhlasim, chtel bych zruseni toho zruseni co prislo oficialne s potvrzenim, ze to je v poradku. 🙂


   
ReplyQuote
Aleq
 Aleq
(@aleq)
Honorable Member
Joined: 7 years ago
Posts: 443
 

S takovým pěkným barákem chápu, že Tě braly mdloby při představě sedlové střechy, vesnického plotu atd. Jestli to nebyl pokus o nějaký úplatek...


   
ReplyQuote
Page 2 / 2
Share: