Forum

Forum

Projektant pro TČ, ...
 
Notifications
Clear all

Projektant pro TČ, rekuperace, zastínění, eventuelně příprava na FVE

1 Posts
1 Users
0 Likes
532 Views
(@pansan)
New Member
Joined: 4 months ago
Posts: 1
Topic starter  

Ahoj,

Jsem ve fázi projektové dokumentace RD ( pro stavební použití ), nechali jsme si navrhnout od Architekta, problém ovšem nastává tehdy, kdy profese bude zpracovávat nějaký subdodavatel, který dost pravdědpobně nebude asi tuto kombinaci zcela zpracovat.

Chtěl bych TČ země-voda, s rekuperací s možností ochlazování a venkovní zastínění propojené Loxonem. Také bych udělal předpřípravu na FVE, možná rovnou i její realizaci. Jejich partneři většinou tuhle kombinaci moc nezvládájí, zvláště v OL kraji. Pokud teda o někom víte, rád bych si nechal doporučit.

Jedná se o 200m2 ( + garáž ) RD do patra na zvýšeném základu ( 1m+ ) s krbovou vložkou, pouze jako doplněk. Navrhoval v porothermu, hlinikova okna 5/3skla, lepší specifikaci zatím nemám,  a budu mít až za pár měsíců.

Zároveň bych se chtěl zeptat, zda uvažuji správně Nilan Compact Geo6 jako AIO řešení, když pominu fakt, že když se to rozbije, tak nic fungovat nebude. Všimnul jsem si, že existuje integrace s Loxonem, alepson pro podobné rozhraní, to se týká rekuperace, jak je to s čerpadlem, nevím.

Nebo dá se říct, po čem bych měl se měl konkrétně dívat když bych řekl, že rozpočet by byl třeba 1mio ( bez FVE ) ?

Poslední otázka, jestli nevíte, jak je to s NZÚ, jestli je možnost uplatnit, nebo pokud by dokázal projektant poradit. Pokud by se uplaňovalo, šel bych s rozpočtem i výše.

Díky moc

This topic was modified 4 months ago by pansan

   
Quote
Share: