X
Forum

Forum

Notifications
Clear all

Trezor

11 Posts
3 Users
0 Likes
1,002 Views
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64
Topic starter  

Máte v domě někdo instalován trezor k uchování cenností? Nejde jen o krádež, ale také ochranu proti ohni nebo vodě. Máte s tím nějaké zkušenosti?


   
Quote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
 

Tohle by mne taky zajimalo. Hlavne kvuli tomu ohni, pripadne pak na uchovani veci jako jsou pasy/rodny listy atd. 


   
ReplyQuote
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64

   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
 

ten prvni je dobry. je imho skoda, ze potrebuje take ten maly klicek. Jeslti by to nebylo lepsi uplne bez.

A za kolik maji postovne? To bude asi ranec co.

 


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
 

A v mem pripade bych potreboval radeji uchyceni ke zdi nez do podlahy. mam vsude anhidrid a ten by se dal podle mne snadno vylomit.


   
ReplyQuote
Solcik
(@solcik)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 68
 

Já mám ve zdi tento. Jsem s ním spokojenej. Je poctivej bytelnej a dobře se mi pracuje s tím mechanickým kódováním. Je dobrej jak na cennosti, tak na krátké zbraně.

http://www.trezory-sejfy.cz/stenovy-trezor-saf-022-sv-sid-saf022svr7035-detail


   
ReplyQuote
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64
Topic starter  

L: ty zaslané odkazy jsou spíš na schránky odolné proti vodě a požáru. Do konstrukcí se nijak neukotvují.
U toho prvního ten klíček není nutný. Je pouze pro nouzový případ, kdybys zapomněl kód.
Na stránkách amazonu píšou, že je doprava zdarma.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
 

@koci: Tam primo v popisu je, ze jdou chytit do zeme. Je tam i schema, jak je to reseny,a by neztratily odolnost proti vode/pozaru.

Ja prave potrebuju spis tu odolnost, nez tu kradez. Zadny vetsi penize tu doma nemam, ale spis aby byly dulezity veci nekde pohromade v bezpeci.

A jestli je doprava zdarma, tak to je supr.


   
ReplyQuote
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64
Topic starter  

Aha, to jsem nějak přehlédl. 

Zkus se podívat na jiné varianty, možná budou mít i verzi s kotvením do stěny. Překvapilo by mě, kdyby neměli. Výrobků mají hodně.

Taky mi jde spíš o odolnost proti požáru a vodě, než o krádež.


   
ReplyQuote
 L
(@l)
Famed Member Admin
Joined: 9 years ago
Posts: 3065
 

Jsem prave proklikaval ty ostatni modely a nenasel jsem. Ale uplne dukladne jsem to nebral. Jeste mrknu, taky mi to prislo logicky.


   
ReplyQuote
 koci
(@koci)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 64
Topic starter  

Na jiném fóru jsem našel docela levné trezory české výroby. Nemají ale nikde popis, že by měli také protipožární a vodotěsné. A s přístupem k zákazníkovi prý jsou hrozní (asi relikt předlistopadové minulosti).

http://www.wico.cz/kovovyroba/trezory/nabytkove-dvouplastove-trida-s2/


   
ReplyQuote
Share: