X
Forum

Forum

Nový loxone videovr...
 
Notifications
Clear all

Nový loxone videovrátnik vs DoorBird D2101V

10 Posts
5 Users
0 Likes
1,110 Views
(@peter-smd)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 38
Topic starter  

Ahojte priatelia, chcel by som všetkých požiadať o názor ktorý z vyššie uvedených videovrátnikov by ste si vybrali do domu a prečo. Pôvodne som chcel kúpiť ten doorbird, nakoľko má dobré referencie, ale nový loxone videovrátnik tiež nevyzerá zle, čo poviete?


   
Quote
kobra23
(@kobra23)
Member
Joined: 7 years ago
Posts: 2209
 

Řekněme ti až nám nový Loxone Intercom dorazí.


   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

Ja mel koupeny Doorbird D202, ale dal jsem ho tatovi a koupil Loxone. Predpokladam jednodussi integraci, zatimco tata, co Loxone nema, vyuzije Doorbird. Jedine, co me mrzi, ze jsem k tomu koupil NFC Air a ne Tree. A to uz mi nevymeni.


   
ReplyQuote
(@ichtis)
Trusted Member
Joined: 7 years ago
Posts: 62
 

Začínám taky řešit venkovní zvonek a taky jsem narazil na tento model D2101. I mně zajímají nejaké zkušenosti i názory. Jelikož mám conf 8.3 tak se mně nové věci od loxone netýkají:)

 


   
ReplyQuote
(@peter-smd)
Eminent Member
Joined: 6 years ago
Posts: 38
Topic starter  

Ešte pripadá v úvahu Doorbird D1101V, čo je niečo podobné ako D2101V, ale má lepšiu kameru aj keď nemá nfcd čítačku. Na tom novom loxone videovrátnika sa mi nepáči, že má celkom nešťastne osadenú sd kartu a celé zariadenie je len IP44 čo doorbird je IP65 a ešte aj antivandal prevedenie...


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

@jakub

Ahoj jestli mas air misto tree tak to nevadi.. pouzijes z toho napajeni a bude to plnit stejne funkce....


   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

@chucky Ale jo, to je mi jasne, ale ted me jeste bude trapit, aby mel dobry signal, s Tree by odpadla jakakoliv starost o spolehlivost komunikace s MS.


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

@jakub

Ja bych tree sbernici ani ven netahal takhle to mas pekne oddelene pres poe a nemuze ti nejakej expert smahnout vsechny veci na sbernici...


   
ReplyQuote
Jakub
(@jakub)
Reputable Member
Joined: 5 years ago
Posts: 249
 

@chucky To Tree prece take neni na Intercomu naprimo, ale pres Ethernet pripojeni Intercomu, nebo ne? Pres Tree svorky na Intercomu ti nikdo nic odsmahnout nemuze.


   
ReplyQuote
(@chucky)
Estimable Member
Joined: 6 years ago
Posts: 169
 

@jakub

jo to mas pravdu... bral jsem v potaz jen nfc key... tu davat ven na tree sbernici do domu je ulet...


   
ReplyQuote
Share: